sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.

Untitled_edited_edited.jpg (4 KB)

108 Niyettaşı uzun zamandır evrenden ve hayattan gelen çağrıları artık kulak ardı etmeyi bırakıp, dinlediğim bir dönemde, 2017 yazında kuruldu.

Adını “Yeni Hayat” koyduğumuz ilk malam Transformal Nefes koçluğu eğitimlerinin bittiği gün boynumda patlayıp, beni hem böyle bir mucizeye tanık olmanın hem de yaklaşık 1 senedir ayrılmaz olduğum yoldaşımdan ayrılmanın gözyaşlarına gark edince bu işi anlamak ve derinlemesine öğrenmek için o gün niyetimi koydum. Bu konularda çok da seri hareket edemeyişimden olsa gerek, 108 Niyettaşı markasının vücut bulması epey zaman aldı. Ama olsundu. Geç olsun, güç olmasındı… Buluştuk işte sonunda…

 

Genç yaştan beri kurumsal iletişim ve pazarlama alanında çalıştığım yaklaşık 10 yılın ardından, nihayet ruhumun beni çağırdığı tek yolda yürümeye karar verdim: yoluma çıkan tüm güzel ruhların ruhsal yolculukları ve ötesine eşlik etmek.

 

108 Niyettaşı malaları ise nefes seansları, meditasyonlar, danışanlarla yapılan koçluk seansları ve Louise Hay, Osho, Eckhart Tolle, Don Miguel Ruiz, Byron Katie, Spinoza, Epikür gibi düşünür ve yazarlar, astroloji ve muhteşem evrenimizin incileri Ay ve Dünya’dan esinlenerek ortaya çıkan ve bir çoğumuzda ortak olan temel bir niyetler koleksiyonu çerçevesinde oluştu.

 

Bugüne kadar spiritüel olarak hatırladığım, öğrendiğim, bildiğim, anlamaya çalıştığım ne varsa kalbimden gelerek şifa olması için malalara akıtıyorum.

 

Kalpten gelen en güçlü niyetimse zaten içinizde varolan bilgeliği, ışığı ve farkındalığı hatırlamanız için bir vesile olabilmek.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.