sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

aydesigns .png (30 KB)

Tasarımcı Ayhan Yürükçü, 1981 yılında Almanya’da doğmuştur. Eğitim hayatına Almanya’da başlamış, ülkemizde devam etmiştir. Ege Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi’nde İşletme Anabilimi dalına ait farklı bölümlerde yüksek öğrenim görmüştür. Mesleki eğitimlerinin yanı sıra hobi ve yeteneklerine ilişkin pek çok eğitimler almış ve almaya devam etmektedir.

2006 yılında Kuyumculuk sektörünün ülkemizdeki merkezi Kapalıçarşı çevresinde başladığı iş yaşamında özellikle yarı değerli doğal taşlar ve gümüş gibi değerli madenler hakkında deneyimler kazanmış;  kendi özgün takı tasarımlarını yapmaya başlamıştır.

Uzun yıllardır pek çok ülkede seçkin butiklere kendi koleksiyonundan tasarımlar sunmanın yanı sıra kişi ve butiklere özel tasarımlar da yapmaktadır. Doğanın zengin renklerinden, farklı doku ve formlarından ilham alan tasarımcı takılarında ağırlıklı olarak doğal taşları işleyerek kullanmayı ve gümüş malzemelerle dekore etmeyi tercih etmekte; her tasarımında konforlu kullanımı ve şıklığı birlikte sunmayı hedeflemektedir.

Tasarımcının hedefinde; elişçiliği yoğun, iddialı ve şık tasarımlarını dünyanın her yerindeki seçkin butik ve kişilere ulaştırmak bulunmaktadır. Bunun için azimle çok çalışmayı, gelişmeyi ve geliştirmeyi, her yeni günden ilham almayı ve  vermeyi, inanmayı ve sevmeyi gerekli görmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.