Kadın Bluz - LetStyleIn

Bluz modelleri, bayanların gündelik hayatta sıklıkla kullanmış olduğu üst giyim ürünlerinden biridir. Bu giysiler yazın özellikle havanın sıcak ve nemli olduğu zamanlarda kullanışlı bir giyim ürünü olmasından dolayı sıklıkla tercih edilmektedir. Bu ürünler yazın kullanımda mağazaların vitrinlerini süslediği için kışın soğuk zamanlarında bu vitrinlerde görebilmek neredeyse imkânsızdır. Yaz günleri, alt giyim parçası olan pantolonun üzerine giyerek işinize gidebilirsiniz. Tek renk ya da tercihinize göre çeşitli renklerden oluşan modelleri ile şık kombinler yapabilirsiniz. Tesettür giyimde de tunik kategorisinde yerini alabilmektedir. Etekler  ile kadın bluz parçasının sade şıklığı yakalarken giyeceğiniz topuklu ayakkabı ile akşam davetlerine hazırlanabilirsiniz. Kullanışlı bir ürün olarak ilkbahar ve yaz mevsimlerinde tercihlerinizi bu ürünlerden yana yapabilirsiniz. Gömlek ya da tişört modelleri ile kıyaslandığında çok daha pratik olması ile birlikte öne çıkmaktadır. Özellikle akşam katılacağınız davet organizasyonlarında polyester ya da krep kumaştan üretilen modelleri daha tok bir görüntü elde ettiği için fotoğraflarda kaliteli bir çizgi çizebilirsiniz.

Şık Bluz Modelleri

Kadınlar yaptıkları her işte mükemmel titizlikle başarıya ulaşmayı hedeflerler. Bu düşünceleri itibari ile yapmış oldukları giysi kombinlerinde de anahtar parça olarak bluz modelleri tercih etmektedir. Günlük olarak pek fazla kullanım alanı olmasa bile davet ve organizasyonlarda kendinizi şık isimler arasına yazdırmanız da yardımcı bir parçadır. Bluzun altına giyeceğiniz zıt renklerde pantolon ve ayakkabı ile farklı renklerin uyumunu çok rahat bir şekilde sağlayabilirsiniz. Bluz ile pantolonu kullanarak basit parçalarla şık olabilirsiniz.

Kaliteli Bluz Modelleri

Kadın bluz giyim ürünü, havaların ısınması ile beraber mağazaların vitrinlerinde sıkça karşımıza çıkmaktadır. Bu ürünler kumaş yapısı itibari ile polyester kumaşından üretilenleri oldukça kaliteli duruş sergilemenize yardımcı olmaktadır. Bu nedenden dolayı mağazada satın alma işlemini yapmadan önce aklınızda giyeceğiniz kombine en uyum sağlayan bluz modelleri çizmelisiniz ve sonrasında satın alma işlemlerinizi yapmalısınız. Kemer ile bağlanan modelleri son zamanların trend tarzları arasında yer almaktadır. Moda dergilerinde sıklıkla gördüğümüz diğer model de kolye bağlantısı bulunan bluz modelleri olmaktadır.

3mm payet,%5 lcyra

Kuru temizleme önerilir

₺450,00KDV Dahil

Payet Askılı Bluz

3mm Payet,%5 Lcyra

Kuru temizleme önerilir

₺450,00KDV Dahil

Gerçek Kuzu Derisi Kırmızı Bluz

₺825,00KDV Dahil

%100 Polyester

₺1.250,00KDV Dahil
₺1.500,00 KDV Dahil