sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 94 ürün görüntüleniyor.

Resim11.png (24 KB)

CCE markası 2017 Kasım ayında, uzun yıllardır kendi markasının hayallerini kuran Ece Şenyıldız tarafından kuruldu.

Ece Şenyıldız, liseyi Sainte Pulcherie Fransız Lisesi'nde okuduktan sonra Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünde üniversite eğitimini tamamladı. Ardından uluslararası reklam ajansları ve çeşitli sektörlerdeki kurumsal deneyimlerinden sonra en son İngiliz aksesuar markasında uzun yıllar Pazarlama Yöneticiliği pozisyonunda çalıştı.

Aksesuar deneyiminin akabininde mücevhere olan düşkünlüğü ve takı takmadan sokağa çıkmayan özelliği ile öne çıkan marka kurucusu, 30 yaşında hayallerini gerçekleştirmeye karar verdi. Hem kendi hem de sevdiği insanlar için özel günlerde tasarladığı hediye ürünlerle, çevresinin de beğenilerinden büyük bir güç alarak, hayallerini gerçekleştirmek için yola çıktı.

Kurucunun kendi adını taşıyan marka, 14 ayar altının pırlanta ile buluştuğu sade ama bir o kadar da şık, her zaman takılabilecek kolye, küpe, yüzük ve bileklik kategorilerindeki mücevherlerden oluşmakta. Koleksiyonlar ise minimal ve zarif parçaları içermekte.

Tüketicilerine kendisini iyi hissedeceği, baktıkça yüzünde mutluluğa sebep olacak, zarif ürünler tasarlayan marka, 'zarafeti' ön plana çıkartan mücevher düşkünü bayanları hedeflemekte.

Pırlanta kalitesi ve tasarımları açısından da oldukça iddialı. Aynı zamanda tasarımcısı ile birlikte hayalini kurduğunuz, size özel mücevheri de gerçek hayata geçirebilmektesiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.