sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 789 ürün görüntüleniyor.

indir.jpg (11 KB)

Binlerce yıl önce Laodikya'da tekstil uygarlığına merkez olan bu topraklardan esinlenerek ismini alan ecocotton, estetik çizgileri, özenli dikimi ve ayrıcalıklı tasarımları ile ekolojik ev tekstilinde yeni bir dönem başlatıyor. Egem tekstil olarak 1996 yılından bu yana yurt dışı müşterilerinin beklentilerini maksimum düzeyde karşılayan firmamız, artık ecocotton markasıyla da iç ve dış pazarda.
Ecocotton, değişen müşteri beklentilerini, kontrollü üretim aşamalarından geçen, çevreye duyarlı, insan sağlığına zararı olmayan %100 organik ev tekstili ürünleri ile karşılıyor.
Müşterilerilerimiz, 2017 koleksiyonumuzda modern çizgilerin, doğal renklerin, tarihsel dokunun harmanlandığı çok özel hazırlanan ürünlerle buluşuyor.
Türkiye ve dünya çapında oluşturduğumuz bayi yapılanmamız ile her bölgedeki seçkin mağazalarda ürünlerimiz siz değerli müşterilerimizin taleplerine cevap vermeye hazırdır.
Üretimimiz ISO 9001 standardına, çevre ve insan sağlığına önem veren OEKO-TEX 100 standardına ve organik üretimde GOTS sertifikalarına sahiptir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.