Erkek Çocuk Bere - LetStyleIn

Çocuğu için en güzelini almak isteyen anne ve babalar, bu konuda birçok detaya dikkat ediyor. Soğuk havalardan etkilenmesini önlemek için tercih edeceğiniz berelerin kulakları ve baş kısmını tamamen sarmasına dikkat etmelisiniz. Özellikle cilt sağlığını korumak için tamamen organik iplerden hazırlanmış bere seçimi bu konuda son derece önemlidir. Sizde birbirinden farklı tasarımlara sahip, organik bere modelleri arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. El örgü tasarımlarına sahip rengarenk erkek çocuk bere seçimi ile soğuk kış günlerinde çocuğunuzu tarzınızı yansıtacak modelleri kolayca seçebilirsiniz. Bere seçiminde sizde mont ve ayakkabı ile uyum sağlayacak renk ve modelleri tercih edebilirsiniz. Üstelik eldiven ve atkı uyumu da bere seçiminde ailelerin dikkat etmesi gereken önemli detaylar arasında yer alıyor.

Erkek Çocuk Bere Seçiminde Öne Çıkan Renkler

Bere modellerine ve tasarımlarına baktığınızda siyah ve hardal renklerinin önde olduğunu görebilirsiniz. Üstelik kulakları tam olarak saran tasarıma sahip bereler, uzun ömürlü olup uzun yıllar hatıra olarak bile saklamak isteyeceğiniz katlede satışa sunuluyor. Kullanılan iplikler tamamen organik olup, çocuklarınızın cildine hiçbir zarar verecek kimyasal içermez. El örgüsü olarak tasarlanan erkek çocuk bere modeli tek renk bere modellerinden tutunda iki ve farklı renklerin uyumu ile tasarlanmış birçok bere modeli bere kategorisi içerisinde bulabilirsiniz. Günümüz çocuk modasını yansıtan farklı ve özel erkek çocuk bere modeli tasarımlarını sizde tercih ederek çocuklarınızı mutlu edebilir ve onların soğuklardan korunmalarını sağlayabilirsiniz. Çocuk modasını takip ederek hem soğuklardan onları korumak hem de saf güzelliklerine güzellik katmak için çocuk berelerine göz atarak aradığınızı bulabilirsiniz. Farklı fiyat seçenekleri ve avantajlı fiyatlarla sizde çocuğunuz için en ideal model ve renkleri sitemizde bulabilirsiniz.

%100 organik pamuk iplikten üretilen el örgüsü bebek beresi. siyah krem çizgili deseni ile çok tarz!  

Modern düz örgü deseni ve renklerin uyumlu geçişleriyle, bebeğiniz çok stil olacak.    

Organik pamuğun eşsiz yumuşaklığına sahip olan bereyi, takım atkı, eldiven takımı ve siyah ayakkabısı ile kullanmanızı öneririz.

Ürün Ölçüsü: 17 x 20 cm (en boy) . Baş çevresi: 45 cm. 1 yaş ölçüsündedir. 

₺69,00KDV Dahil

%100 organik pamuk iplikten üretilen el örgüsü atkının burgu deseni bebeğinize çok yakışacak. Tek kat iplikle elde işlenen burgu deseni, el işinin mükemmel bir örneği. Organik pamuğun eşsiz yumuşaklığı ve bej rengi ile bere, doğallığı ve uyumu yansıtıyor. Örgü deseni ile de modern bir görünüme sahip olan bereyi aynı renkteki burgu atkı, eldiven ve patik takımıyla kullanmanızı öneririz. 

Ürün Ölçüleri: 17 x 22 cm (en x boy) Baş çevresi: 45 cm, 1 yaş ölçüsündedir. 

₺79,00KDV Dahil

%100 organik pamuk iplikten üretilen el örgüsü atkının burgu deseni bebeğinize çok yakışacak. Tek kat iplikle elde işlenen burgu deseni, el işinin mükemmel bir örneği. Organik pamuğun eşsiz yumuşaklığı krem bej rengi ile bere, farklı birçok renk ve ürünle uyumlu. Örgü deseni ile de modern bir görünüme sahip olan bereyi aynı renkteki burgu atkı, eldiven ve patik takımıyla kullanmanızı öneririz. 

Ürün Ölçüsü: 17x 22 cm (en x boy) , Baş çevresi: 45 cm, 1 yaş ölçüsündedir. 

₺79,00KDV Dahil

Pacco Baby'nin GOTS (Global Organic Textile Standarts) sertifikalı %100 organik pamuk ipleri ile elde üretildi. Tek kat iplikle elde işlenen burgu deseni, el işinin mükemmel bir örneği. Organik pamuğun eşsiz yumuşaklığı ile bere, bebeğinizi kaşındırmaz, terletmez, ideal ısıda tutar. Örgü deseni ile modern bir görünüme sahip olan bereyi aynı renkteki burgu atkı, eldiven ve patik takımıyla kullanmanızı öneririz. 

Ürün Ölçüsü: 17x 22 cm (en x boy) , Baş Çevresi: 45 cm, 1 yaş ölçüsündedir. 

₺79,00KDV Dahil

Pacco Baby'nin GOTS (Global Organic Textile Standarts) sertifikalı %100 organik pamuk ipleri elde üretildi. Tek kat iplikle elde işlenen pirinç desen, el sanatının zarif bir işlemesi.  Organik pamuğun eşsiz yumuşaklığı ile bebeğinizi kaşındırmaz, terletmez, ideal ısıda tutar. Ön kısmıda ahşap PB markası bulunur. Bebeğinizin bir civciv kadar tatlı olması için pirinç bereyi  aynı renkteki pirinç atkı, eldiven ve patik takımıyla kullanmanızı öneririz. 

Ürün Ölçüsü:  17 x 20 cm (en x boy) . Baş çevresi: 45 cm. 1 yaş ölçüsündedir.

₺69,00KDV Dahil

Pacco Baby'nin GOTS (Global Organic Textile Standarts) sertifikalı %100 organik pamuk ipleri ile elde üretildi. 

Organik pamuğun eşsiz yumuşaklığı ile, bebeğinizi terletmez, kaşındırmaz, ideal ısıda tutar. 

Pacco Baby çizigli bereyi, aynı renkteki atkı, eldiven takımı ve ayakkabısı ile kullanmanızı öneririz.

Ürün Ölçüsü: 17 x 20 cm (en x boy) . Baş çevresi: 45 cm. 1 yaş ölçüsündedir. 

₺69,00KDV Dahil