Erkek Çocuk Ceket - LetStyleIN

Yaz aylarından bahar aylarına ve bahar aylarından kış aylarına kadar giyimi uygun görülen erkek çocuk ceket modelleri her zaman her yerde rahatlıkla kullanıma uygundur. Daha çok örgü modellerden elde edilen ceket modelleri sayesinde çocuklar kendilerini bir hayli rahat hissediyor ve erken yaştan itibaren son derece şık olmaya da başlayarak kendilerini ön plana çıkarıyorlar. Erkek çocuklar küçük yaştan itibaren şık olmaya ve yakışıklı görünmeye meraklı olmaya başladıklarından dolayı, giydikleri her parçaya da dikkat kesiliyorlar. Burada anne ve babalar son derece özenli bir şekilde alışveriş yapmalı ve mutlaka en az bir adet ceket modeline de yer vermelidirler.

Erkek Çocuk Ceket Modellerinin Özellikleri Nelerdir?

Son derece kullanışlı olan çocuk ceket modellerinin özellikleri saymakla bitmiyor. Her yaş grubu çocuğa uygun olan ve daha çok sade örme desenden oluşan ceket modellerinde organik iplerin kullanımına yer veriliyor. Tamamen el emeği göz nuru olan bu modeller doğal ve sağlıklıdır. Çocuklara hiçbir açıdan zarar vermeyen ve alerjenim testlerden geçirildikten sonra kategoriye konulan ceket modelleri doğaya da fayda sağlar. Çocuk cilt yapısı üzerinde herhangi bir tahriş ya da kızarıklığa neden olmaz, bu sebepten dolayı en hassas ciltlere sahip olan çocuklar bile ürünü tercih edebilir.

Erkek çocuklarına özel olarak örülen erkek çocuk ceket modelleri, hırkaya da benzer. Bu nedenle kullanımı oldukça rahattır. Hem annelerin içini rahatlatan hem de bebekleri sıkı ve sıcak tutan bu erkek çocuk ceket modelleri ile çocuklar günlerini çok daha huzurlu geçirmeye başlıyorlar. Geçmişten günümüze kullanımına ihtiyaç duyulan örgüleri artık modern tarzlarda da görmek bu ceket modelleri sayesinde mümkün oluyor.

%100 organik pamuk iplikten üretilen el örgüsü bebek ceketi, haroşa örgüsü ile modern bir görünüme sahip. İpliğin bebeklere oldukça yakışacak olan yumuşak lacivert rengi, ürüne farklı bir ağırlık ve stil ekliyor. İpliğin çift kat kullanımasıyla tok, sağlam bir ceket görünümüne sahip olan ürün, organik pamuğun eşsiz yumuşaklığını taşıyor. Ceketi, lacivert pirinç papyon, lacivert haroşa ayakkabılarla kullanmanızı öneririz.

Ürün Ölçüsü: 12-18 ay  bedende üretimiştir.

₺179,00KDV Dahil

%100 organik pamuk iplikten üretilen el örgüsü bebek ceketi, haroşa örgüsü ile modern bir görünüme sahip. İpliğin bebeklere oldukça yakışacak olan yumuşak lacivert rengi, ürüne farklı bir ağırlık ve stil ekliyor. İpliğin çift kat kullanımasıyla tok, sağlam bir ceket görünümüne sahip olan ürün, organik pamuğun eşsiz yumuşaklığını taşıyor. Ceketi, lacivert pirinç papyon, lacivert haroşa ayakkabılarla kullanmanızı öneririz.

Ürün Ölçüsü: 12-18 ay  bedende üretimiştir.

₺189,00KDV Dahil

Pacco Baby'nin GOTS (Global Organic Textile Strandarts) sertifikalı %100 organik pamuk ipleri ile elde üretildi.  

İpliğin çift kat kullanımasıyla tok, sağlam ve modern bir görünüme sahip.

Organik pamuğun doğallığı ve eşsiz yumuşaklığı.  

Hindistan cevizi kabuğundan üretilen düğmeler. Haroşa ceketi, İstanbul Beşiktaş'ta yaşayan Fatma Hanım ördü.

Fatma Hanım, 50 yaşında. Ev hanımı, 4 çocuk sahibi, 2 erkek ikiz, 2 kız. Fatma Hanım, 20 yaşından bu yana örgü örüyor. Örgü örmenin onu rahatlattığını, terapi gibi geldiğini söylüyor. 

₺189,00KDV Dahil

Pacco Baby'nin GOTS (Global Organic Textile Strandarts) sertifikalı %100 organik pamuk ipleri ile elde üretildi.  

İpliğin çift kat kullanımasıyla tok, sağlam ve modern bir görünüme sahip. 

Organik pamuğun doğallığı ve eşsiz yumuşaklığı.  

Hindistan cevizi kabuğundan üretilen düğmeler. 

Ceketi, Pacco Baby'nin burgu atkı, bere, eldiven ve patik takımı ile kombinleyebilirsiniz. 

Ürün Ölçüsü: 12-18 ay  bedende üretimiştir.

₺189,00KDV Dahil