Kadın Etek - LetStyleIn

Etek günümüzde kadın giyimin en çok tercih edilen ürünlerinden birisidir. Bu alanda yer alan farklı model etekler ile her kadın eşsiz bir görünüme kavuşabiliyor. Farklı türleri eteğin yapısı oluşturuyor. Eteğin uzun veya kısa oluşu, eteğin dar veya bol oluşu türleri oluşturan temel faktörlerden sadece birkaçı oluyor. Giyilecek ortama göre bu modeller arasında bir seçim yapılması gerekiyor. Ayrıca üst kısma giyilecek olan bluz da bu eteğin türünü belirlemeye yardımcı oluyor. Etek modelleri arasında seçim yapılırken bluz rengi, tipi gibi faktörlere de dikkat etmek gerekiyor.

Etek Modelleri ile Şık Görünüm

Kalem etek, etek türleri içinde en sık tercih edilen ürünlerin başında geliyor. Farklı renk ve desenlerinin olması bu ürünü avantajlı kılıyor. Yüksek belli olan bu etek özel günlerde çok şık bir görünüme kavuşmayı sağlıyor. Ayrıca uzun boylu da gösteriyor. Bele tam olarak oturan etek dizin altına veya üstüne kadar dümdüz bir şekilde iniyor. Tercihe göre bu boy belirlenebiliyor.

Etek Fiyatları

Etek modelleri genel olarak incelendiğinde birçok farklı ürünün olduğu göze çarpıyor. Her bir türün farklı avantajı olabiliyor. A kesim etek, kloş, balon, düz kesim, trompet, asimetrik kesim, katmanlı, lale fırfırlı ve şemsiye gibi birçok etek türü bulunuyor. Bunlar sadece içlerinden bazılarıdır. Farklı değişik etek modelleri de görmek mümkündür. Her eteğin kendine has bir özelliği oluyor. A kesim etek incelendiğinde belinin dar olduğu aşağı doğru A şeklinde indiği gözlemleniyor. Balon etek incelendiğinde ise saten veya tafta gibi parlak olan kumaşlardan yapıldığı, büzgülü olduğu ve alt kısmının balon olduğu gözlemleniyor. Çok geniş bir etek isteyenler için ise kloş etek modelleri sunuluyor. Görüldüğü gibi tamamen isteğe göre bir model seçimi yapılması gerekiyor. Eğer geniş bir etek isteniyorsa kloş, dar ve kısa bir etek isteniyor ise kalem etek tercih edilebilir.

Etek seçerken bazı noktalara dikkat etmek ve seçimi bu doğrultuda yapmak gerekiyor. İlk olarak giyilecek olan üst giyim ürünü ile uyumlu bir etek alınması gerekiyor. Üst giyim ürünü olan bluz veya gömlek çok geniş bir yapıya sahipse altına kalem etek giymek saçma olabilir. Bunun yerine kloş etek tercih edilebilir. Bu gibi durumlar için eteklerin özelliklerine göre tercih yapılması önemlidir. Diğer nokta ise renktir. Renk uyumunun iyi olması, eteğin şık durması için gereklidir. Bu sayede çok şık bir görünüme kavuşmak mümkün olacaktır.

Çift renkli payet etek 70 cm

Gold Bej

₺250,00KDV Dahil

Venti Up Çift Renk Payet Volanlı Etek

Gold Bej

₺250,00KDV Dahil

Turkuaz Siyah Çift Renkli Payet Etek

85cm

İçi Tam Astarlıdır

 

₺270,00KDV Dahil

Saks Mavi Kadife Payet Etek

85cm

İçi Tam Astarlıdır

₺270,00KDV Dahil

Yeşil Gold Payet Etek

85cm

İçi Tam Astarlıdır

₺270,00KDV Dahil

Silver Kadife Volanlı Payet Etek

İçi Tam Astarlıdır

₺299,00KDV Dahil

Silver Pink Çok Renkli Payet Etek

70cm

İçi Tam Astarlıdır

 

₺380,00KDV Dahil