sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 162 ürün görüntüleniyor.

Ev Aksesuarı

Ev aksesuarı, evlerin tamamlayıcı öğeleridir. Her odanızı konseptine uygun eşyalarla donattıktan sonra ev aksesuarlarından yararlanabilirsiniz. Odalarınızın dekorasyonlarını bir adım daha öteye taşıyacak olan oda aksesuarları ile evinizi ziyaret eden misafirlerinizin hayran kalacağı dokunuşlara imza atabilirsiniz.

Ev aksesuarı çok geniş bir ürün gamını ifade eder. Hangi odanızda, nasıl bir dokunuş yapmak, dekorasyonunuzu nasıl renklendirmek isterseniz modellerimiz arasında mutlaka hoş bir alternatif bulabilirsiniz. Evinizin her odasında modellerimizden faydalanabilirsiniz.

En Şık Ev Aksesuarı

Ev aksesuarı arasında seçim yaparken odaya göre tercih yapmalısınız. Salon, hol, mutfak, yatak odası, oturma odası… Her bir odada kullanabileceğiniz ürünler farklıdır. Bunu yaparken öncelikle odanızın genel dekorasyonu nasıl? Hangi renkler yoğunlukta ve ne tarz bir dekorasyon kullanmışsınız? Bunlara netlik kazandırdıktan sonra seçim yapmanız kolaylaşacaktır. Çünkü seçeceğiniz ev aksesuarı önce odanızın, ardından da evinizin dekorasyonunun bir parçası olacaktır.

Kapı arkası, komidin üstü, konsol üstü, kapı eşiği, kapı önü, duvar gibi yüzeylere de kullanabileceğiniz ev aksesuarı ile odalarınızı daha estetik hale getirebilirsiniz. Özellikle duvara, kapı ardına asılan aksesuarlar daima gözde olmaktadırlar. Çünkü bunlar alandan tasarruf yapmakta, kullanım alanınızı daraltmamakta ve aynı zamanda boşlukları kapatmak, renklendirmek için çok iyi alternatifler olmaktadır.

Her oda, her kapı veya duvar farklı genişliklerde bulunabiliyor. Bu noktada kullanacağınız ev aksesuarının kullanacağınız alanın ölçüleriyle uyumlu olması gerekir. Estetik, şık bir sonuç alabilmek adına doğru ölçülerde aksesuar seçimi önem taşır. Letstylein olarak çok farklı ölçülerde, çeşitli ebatlarda aksesuarlara sayfamızda yer veriyoruz. Bunlardan hangisinin odalarınızda daha şık duracağını düşünüyorsanız ona göre seçim yapabilirsiniz.

Aksesuarlarımız tekli ya da çoklu olarak satılabilmektedir. Sıklıkla üçlü set halindeki ev aksesuarımız ile daha farklı tasarımlar, dekorasyonlar yakalayabilirsiniz. Mesela hediye kutuları ve Noel babadan oluşan ağaç süsümüz ile Noel babanın hediye paketleri ile evinizi şenlendirdiği temasını en başarılı biçimde yansıtabilirsiniz.

Her Tarza Uygun Ev Aksesuarı

Ev aksesuarı çeşitlerinin en temel kullanım amacı estetik kaygılardır. Odaların dekorasyonuna sihirli dokunuşlar yapmak, son hamleleri gerçekleştirmek için ev aksesuarları tercih edilir. Fakat fonksiyonellik de en az estetik kaygılar kadar önemlidir. Bunun için tasarımcılarımız birbirinden güzel ev aksesuarı geliştirirken işlevsel tasarımlara da önem veriyorlar. Odalarınızdaki çeşitli ihtiyaçlarınıza çözüm olmalarını hedefliyorlar. Mesela ahşap kutları odalarınızı daha derli toplu hale getirmek için kullanabilirsiniz. Misafirlerinize en içten mesajlarınızı aksesuarlardaki yazılarla iletebilirsiniz. Hayalinizdeki eve Letstylein farkı ile sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.