Ev Yaşam Ürünleri

En az giyim ve kuşam kadar, uygun kombinler kadar öneme sahip olan ev yaşam ürünleri, kullanım açısından gerekli ve önemli ürünlerdir. Evinizdeki yaşamı çok daha farklı tarzda yaşamak ve çok daha stil bir hale getirmek için farklı renk ve desenlere sahip olan ürünler ile döşeyebilirsiniz. Özellikle de ev aksesuarları kapsamında evinizin tamamen dekor ve dizaynına uygun tasarımlara yer verebilir ve evinizi çok daha yaşanılası bir hale getirebilirsiniz. Evinizin dekorunu daha canlı hale getirmek ve sofralarınızı da daha güzel sunumlar ile renklendirmek için mutlaka farklı ürünlere ve tasarımlara yer vermeniz gerekiyor.

Ev Yaşam Ürün Fiyatları

Dekorunuzu daha şık bir hale getirmek için elbette ev ürünleri kullanımına dikkat etmeniz gerekiyor. Kullandığınız ya da kullanacağınız ürünlerin dekorasyonunuzla uyumlu olması ya da tamamen zıt olması da bir uyum yakalamanıza olanak sağlar. Kullanımından yana, temizliğinden yana hiçbir sorun çıkarmayan bu ürünler sayesinde artık eviniz çok daha yaşanılası bir ortam haline gelebilir. Rengarenk desenlerin ve farklı şekillerde tasarımların yer aldığı bu ürünler evinizin havasını değiştirmeye de hazırdır.

Ev Ürünleri

Ev, insanın kendisini en iyi ve en rahat hissettiği ortamdır. Bu nedenle, kişinin çok daha güzel bir ev hayatı yaşaması için ev ve yaşam ürünlerine ve aksesuarlarına bol bol çeşitlikte yer vermesi gerekir. Böylece yaşadığınız evi tamamen kendi hobi ve zevklerinize göre döşemiş olursunuz. Böylece evinizde geçireceğiniz vakitler de artık daha rahat, daha özel ve daha canlı vakitler olur. Tamamen kendinize özel bir ev döşemiş olursunuz. Kendinizi tamamen ait olduğunuz yerde hissedebilir ve gelen misafirlerinizi de memnun edebilirsiniz.

Kutu içerisinde 2 adet Vesta desen Türk kahvesi fincan tabağı ve fincanı bulunmaktadır.
Elde yıkama önerilir.
₺139,90 KDV Dahil
Kutu içerisinde 2 adet Esme desen Türk kahvesi fincan tabağı ve fincanı bulunmaktadır.
Elde yıkama önerilir.
₺139,90 KDV Dahil
Kutu içerisinde 2 adet Lepha desen Türk kahvesi fincan tabağı ve fincanı bulunmaktadır.
Elde yıkama önerilir.
₺139,90 KDV Dahil
Kutu içerisinde 2 adet Manu desen Türk kahvesi fincan tabağı ve fincanı bulunmaktadır.
Elde yıkama önerilir.
₺139,90 KDV Dahil

 Lacivert Runner

35*135 cm 

%100 Pamuk

 

₺69,90 KDV Dahil

35*50 Yeşil Amerikan Servis

2'li Set

%67 Polyester, %33 Viskon

₺69,90 KDV Dahil

Kırmızı Runner

40*1.40 cm

%67 Polyester, %33 Viskon

₺69,90 KDV Dahil

2'li Set Kırmızı Amerikan Servis

35*50 cm

%67 Polyester %33 viskon

₺69,90 KDV Dahil

Kırmızı Runner

40*1,40 cm

%67 Polyester %33 Viskon

₺69,90 KDV Dahil

35*50 Yeşil Amerikan Servis

2'li Set

%67 Polyester, %33 Viskon

 

₺69,90 KDV Dahil

Yeşil Runner

40*1.40 cm

%67 Polyester, %33 Viskon

₺69,90 KDV Dahil

Fern&Co Exotic Collection 4'lü Melamin Tabak Seti 17cm

₺150,00 KDV Dahil

Exotic Collection 4'lü Melamin Tabak Seti 25cm

₺195,00 KDV Dahil

Fransa Parc de Bagatelle gul bahcelerinden esinlenerek yaratilmis Florak Collection evinize tazelik getiriyor. Fern&Co. cicek desenli 4'lu kucuk tabak setini sofralarinizda peynir, tatli ya da ekmek tabagi olarak kullanabilirsiniz.

Floral Collection 17 cm 4'lü melamin tabak seti

₺150,00 KDV Dahil

Fransa Parc de Bagatelle gul bahcelerinden esinlenerek yaratilmis Floral Collection evinize tazelik getiriyor. Fern&Co. cicek desenli 4'lu buyuk tabak setini sofralarinizda yemek tabagi ve servis tabagi olarak kullanabilirsiniz.

Floral Collection 25 cm 4'lü melamin tabak seti

₺195,00 KDV Dahil

Gökyüzünün ve denizin coskusundan ilham alarak firca darbeleriyle soyut bir sekilde tasarlanan Blue Art Collection evinize ve teknenize hareket, nese getiriyor. Fern&Co. lacivert firca desenli 4'lu kucuk tabak setini sofralarinizda peynir, tatli ya da ekmek tabagi olarak kullanabilirsiniz.

Blue Art Collection 17 cm 4'lü melamin tabak seti

₺150,00 KDV Dahil

Gökyüzünün ve denizin coskusundan ilham alarak firca darbeleriyle soyut bir sekilde tasarlanan Blue Art Collection evinize ve teknenize hareket, nese getiriyor. Fern&Co. lacivert firca desenli 4'lu buyuk tabak setini sofralarinizda yemek tabagi ve servis tabagi olarak kullanabilirsiniz.

Blue Art Collection 25 cm 4'lü melamin tabak seti

₺195,00 KDV Dahil

Denizin ve mavinin derinliginden esinlenerek tasarlanan Marine Collection evinize ve teknenize denizaltini getiriyor. Fern&Co. marin desenli 4'lu kucuk tabak setini sofralarinizda peynir, tatli ya da ekmek tabagi olarak kullanabilirsiniz.

Marine Collection 17 cm 4'lü melamin tabak seti

₺150,00 KDV Dahil

Denizin ve mavinin derinliginden esinlenerek tasarlanan Marine Collection evinize ve teknenize denizaltini getiriyor. Fern&Co. marin desenli desenli 4'lu buyuk tabak setini sofralarinizda yemek tabagi ve servis tabagi olarak kullanabilirsiniz.

Marine Collection 25 cm 4'lü melamin tabak seti

₺195,00 KDV Dahil

Doğadan esinlenerek yaratilan Tropical Collection bu sezonun trend rengi Greenery tonlarini evinize getiriyor. Fern&Co. tropik yaprak desenli 4'lu kucuk tabak setini sofralarinizda peynir, tatli ya da ekmek tabagi olarak kullanabilirsiniz.

Tropical Collection 17 cm 4'lü tabak seti

₺150,00 KDV Dahil

Doğadan esinlenerek yaratilan Tropical Collection bu sezonun trend rengi Greenery tonlarini evinize getiriyor. Fern&Co. tropik yaprak desenli desenli 4'lu buyuk tabak setini sofralarinizda yemek tabagi ve servis tabagi olarak kullanabilirsiniz.

Tropical Collection 25 cm Melamin 4'lü tabak seti

₺195,00 KDV Dahil

Vahşi doganin guzelliginden ilham alinarak tasarlanan Safari Collection evinize tropikal sikligi getirecek. Fern&Co. safari desenli 4'lu kucuk tabak setini sofralarinizda peynir, tatli ya da ekmek tabagi olarak kullanabilirsiniz.

Safari Collection 18 cm 4'lü tabak seti

₺150,00 KDV Dahil

Vahşi doganin guzelliginden ilham alinarak tasarlanan Safari Collection evinize tropikal sikligi getirecek. Fern&Co. safari desenli 4'lu buyuk tabak setini sofralarinizda yemek tabagi ve servis tabagi olarak kullanabilirsiniz.

Safari Collection 25 cm melamin 4'lü tabak seti

₺195,00 KDV Dahil
1 2 3 4 >