Ev Yaşam Ürünleri - LetStyleIn

En az giyim ve kuşam kadar, uygun kombinler kadar öneme sahip olan ev yaşam ürünleri, kullanım açısından gerekli ve önemli ürünlerdir. Evinizdeki yaşamı çok daha farklı tarzda yaşamak ve çok daha stil bir hale getirmek için farklı renk ve desenlere sahip olan ürünler ile döşeyebilirsiniz. Özellikle de ev aksesuarları kapsamında evinizin tamamen dekor ve dizaynına uygun tasarımlara yer verebilir ve evinizi çok daha yaşanılası bir hale getirebilirsiniz. Evinizin dekorunu daha canlı hale getirmek ve sofralarınızı da daha güzel sunumlar ile renklendirmek için mutlaka farklı ürünlere ve tasarımlara yer vermeniz gerekiyor.

Ev Yaşam Ürünleri ile Dekorlarınız Daha Şık

Dekorunuzu daha şık bir hale getirmek için elbette ev ürünleri kullanımına dikkat etmeniz gerekiyor. Kullandığınız ya da kullanacağınız ürünlerin dekorasyonunuzla uyumlu olması ya da tamamen zıt olması da bir uyum yakalamanıza olanak sağlar. Kullanımından yana, temizliğinden yana hiçbir sorun çıkarmayan bu ürünler sayesinde artık eviniz çok daha yaşanılası bir ortam haline gelebilir. Rengarenk desenlerin ve farklı şekillerde tasarımların yer aldığı bu ürünler evinizin havasını değiştirmeye de hazırdır.

Ev Yaşam Ürünleri Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Ev, insanın kendisini en iyi ve en rahat hissettiği ortamdır. Bu nedenle, kişinin çok daha güzel bir ev hayatı yaşaması için ev ve yaşam ürünlerine ve aksesuarlarına bol bol çeşitlikte yer vermesi gerekir. Böylece yaşadığınız evi tamamen kendi hobi ve zevklerinize göre döşemiş olursunuz. Böylece evinizde geçireceğiniz vakitler de artık daha rahat, daha özel ve daha canlı vakitler olur. Tamamen kendinize özel bir ev döşemiş olursunuz. Kendinizi tamamen ait olduğunuz yerde hissedebilir ve gelen misafirlerinizi de memnun edebilirsiniz.

Vahşi doganin guzelliginden ilham alinarak tasarlanan Safari Collection evinize tropikal sikligi getirecek. Fern&Co. safari desenli 4'lu buyuk tabak setini sofralarinizda yemek tabagi ve servis tabagi olarak kullanabilirsiniz.

Safari Collection 25 cm melamin 4'lü tabak seti

₺175,00KDV Dahil

Doğadan esinlenerek yaratilan Tropical Collection bu sezonun trend rengi Greenery tonlarini evinize getiriyor. Fern&Co. tropik yaprak desenli 4'lu kucuk tabak setini sofralarinizda peynir, tatli ya da ekmek tabagi olarak kullanabilirsiniz.

Tropical Collection 17 cm 4'lü tabak seti

₺125,00KDV Dahil

Gökyüzünün ve denizin coskusundan ilham alarak firca darbeleriyle soyut bir sekilde tasarlanan Blue Art Collection evinize ve teknenize hareket, nese getiriyor. Fern&Co. lacivert firca desenli 4'lu buyuk tabak setini sofralarinizda yemek tabagi ve servis tabagi olarak kullanabilirsiniz.

Blue Art Collection 25 cm 4'lü melamin tabak seti

₺175,00KDV Dahil

Fransa Parc de Bagatelle gul bahcelerinden esinlenerek yaratilmis Floral Collection evinize tazelik getiriyor. Fern&Co. cicek desenli 4'lu buyuk tabak setini sofralarinizda yemek tabagi ve servis tabagi olarak kullanabilirsiniz.

Floral Collection 25 cm 4'lü melamin tabak seti

₺175,00KDV Dahil

Guney Italya Amalfi kiyilarinda yer alan limon bahcelerinden esinlenerek yaratilmis Citrus Collection evinize tazelik ve renk katacak.

Fern&Co. limon desenli 4'lu buyuk tabak setini sofralarinizda yemek tabagi ve servis tabagi olarak kullanabilirsiniz.

Citrus Colletion 25cm 4'lü melamin tabak seti

₺175,00KDV Dahil

Denizin ve mavinin derinliginden esinlenerek tasarlanan Marine Collection evinize ve teknenize denizaltini getiriyor. Fern&Co. marin desenli 4'lu kucuk tabak setini sofralarinizda peynir, tatli ya da ekmek tabagi olarak kullanabilirsiniz.

Marine Collection 17 cm 4'lü melamin tabak seti

₺125,00KDV Dahil

Doğadan esinlenerek yaratilan Tropical Collection bu sezonun trend rengi Greenery tonlarini evinize getiriyor. Fern&Co. tropik yaprak desenli desenli 4'lu buyuk tabak setini sofralarinizda yemek tabagi ve servis tabagi olarak kullanabilirsiniz.

Tropical Collection 25 cm Melamin 4'lü tabak seti

₺175,00KDV Dahil

Denizin ve mavinin derinliginden esinlenerek tasarlanan Marine Collection evinize ve teknenize denizaltini getiriyor. Fern&Co. marin desenli desenli 4'lu buyuk tabak setini sofralarinizda yemek tabagi ve servis tabagi olarak kullanabilirsiniz.

Marine Collection 25 cm 4'lü melamin tabak seti

₺175,00KDV Dahil

Exotic Collection 4'lü Melamin Tabak Seti 25cm

₺175,00KDV Dahil

Vahşi doganin guzelliginden ilham alinarak tasarlanan Safari Collection evinize tropikal sikligi getirecek. Fern&Co. safari desenli 4'lu kucuk tabak setini sofralarinizda peynir, tatli ya da ekmek tabagi olarak kullanabilirsiniz.

Safari Collection 18 cm 4'lü tabak seti

₺125,00KDV Dahil

Gökyüzünün ve denizin coskusundan ilham alarak firca darbeleriyle soyut bir sekilde tasarlanan Blue Art Collection evinize ve teknenize hareket, nese getiriyor. Fern&Co. lacivert firca desenli 4'lu kucuk tabak setini sofralarinizda peynir, tatli ya da ekmek tabagi olarak kullanabilirsiniz.

Blue Art Collection 17 cm 4'lü melamin tabak seti

₺125,00KDV Dahil

Fransa Parc de Bagatelle gul bahcelerinden esinlenerek yaratilmis Florak Collection evinize tazelik getiriyor. Fern&Co. cicek desenli 4'lu kucuk tabak setini sofralarinizda peynir, tatli ya da ekmek tabagi olarak kullanabilirsiniz.

Floral Collection 17 cm 4'lü melamin tabak seti

₺125,00KDV Dahil

Fern&Co Exotic Collection 4'lü Melamin Tabak Seti 17cm

₺125,00KDV Dahil
Tükendi

Güney Italya Amalfi kıyılarında yer alan limon bahçelerinden esinlenerek yaratılmış Citrus Collection evinize tazelik ve renk katacak. Fern&Co. limon desenli 4'lü kucuk tabak setini sofralarınızda peynir, tatlı ya da ekmek tabağı olarak kullanabilirsiniz. 

Citrus Colletion 17 cm 4'lü melamin  tabak seti

 

 

 

₺125,00KDV Dahil