Guney Italya Amalfi kiyilarinda yer alan limon bahcelerinden esinlenerek yaratilmis Citrus Collection evinize tazelik ve renk katacak.

Fern&Co. limon desenli 4'lu buyuk tabak setini sofralarinizda yemek tabagi ve servis tabagi olarak kullanabilirsiniz.

Citrus Colletion 25cm 4'lü melamin tabak seti

₺195,00 KDV Dahil

Güney Italya Amalfi kıyılarında yer alan limon bahçelerinden esinlenerek yaratılmış Citrus Collection evinize tazelik ve renk katacak. Fern&Co. limon desenli 4'lü kucuk tabak setini sofralarınızda peynir, tatlı ya da ekmek tabağı olarak kullanabilirsiniz. 

Citrus Colletion 17 cm 4'lü melamin  tabak seti

₺150,00 KDV Dahil

Vahşi doganin guzelliginden ilham alinarak tasarlanan Safari Collection evinize tropikal sikligi getirecek. Fern&Co. safari desenli 4'lu buyuk tabak setini sofralarinizda yemek tabagi ve servis tabagi olarak kullanabilirsiniz.

Safari Collection 25 cm melamin 4'lü tabak seti

₺195,00 KDV Dahil

Vahşi doganin guzelliginden ilham alinarak tasarlanan Safari Collection evinize tropikal sikligi getirecek. Fern&Co. safari desenli 4'lu kucuk tabak setini sofralarinizda peynir, tatli ya da ekmek tabagi olarak kullanabilirsiniz.

Safari Collection 18 cm 4'lü tabak seti

₺150,00 KDV Dahil

Doğadan esinlenerek yaratilan Tropical Collection bu sezonun trend rengi Greenery tonlarini evinize getiriyor. Fern&Co. tropik yaprak desenli desenli 4'lu buyuk tabak setini sofralarinizda yemek tabagi ve servis tabagi olarak kullanabilirsiniz.

Tropical Collection 25 cm Melamin 4'lü tabak seti

₺195,00 KDV Dahil

Doğadan esinlenerek yaratilan Tropical Collection bu sezonun trend rengi Greenery tonlarini evinize getiriyor. Fern&Co. tropik yaprak desenli 4'lu kucuk tabak setini sofralarinizda peynir, tatli ya da ekmek tabagi olarak kullanabilirsiniz.

Tropical Collection 17 cm 4'lü tabak seti

₺150,00 KDV Dahil

Denizin ve mavinin derinliginden esinlenerek tasarlanan Marine Collection evinize ve teknenize denizaltini getiriyor. Fern&Co. marin desenli desenli 4'lu buyuk tabak setini sofralarinizda yemek tabagi ve servis tabagi olarak kullanabilirsiniz.

Marine Collection 25 cm 4'lü melamin tabak seti

₺195,00 KDV Dahil

Denizin ve mavinin derinliginden esinlenerek tasarlanan Marine Collection evinize ve teknenize denizaltini getiriyor. Fern&Co. marin desenli 4'lu kucuk tabak setini sofralarinizda peynir, tatli ya da ekmek tabagi olarak kullanabilirsiniz.

Marine Collection 17 cm 4'lü melamin tabak seti

₺150,00 KDV Dahil

Gökyüzünün ve denizin coskusundan ilham alarak firca darbeleriyle soyut bir sekilde tasarlanan Blue Art Collection evinize ve teknenize hareket, nese getiriyor. Fern&Co. lacivert firca desenli 4'lu buyuk tabak setini sofralarinizda yemek tabagi ve servis tabagi olarak kullanabilirsiniz.

Blue Art Collection 25 cm 4'lü melamin tabak seti

₺195,00 KDV Dahil

Gökyüzünün ve denizin coskusundan ilham alarak firca darbeleriyle soyut bir sekilde tasarlanan Blue Art Collection evinize ve teknenize hareket, nese getiriyor. Fern&Co. lacivert firca desenli 4'lu kucuk tabak setini sofralarinizda peynir, tatli ya da ekmek tabagi olarak kullanabilirsiniz.

Blue Art Collection 17 cm 4'lü melamin tabak seti

₺150,00 KDV Dahil

Fransa Parc de Bagatelle gul bahcelerinden esinlenerek yaratilmis Floral Collection evinize tazelik getiriyor. Fern&Co. cicek desenli 4'lu buyuk tabak setini sofralarinizda yemek tabagi ve servis tabagi olarak kullanabilirsiniz.

Floral Collection 25 cm 4'lü melamin tabak seti

₺195,00 KDV Dahil

Fransa Parc de Bagatelle gul bahcelerinden esinlenerek yaratilmis Florak Collection evinize tazelik getiriyor. Fern&Co. cicek desenli 4'lu kucuk tabak setini sofralarinizda peynir, tatli ya da ekmek tabagi olarak kullanabilirsiniz.

Floral Collection 17 cm 4'lü melamin tabak seti

₺150,00 KDV Dahil

Exotic Collection 4'lü Melamin Tabak Seti 25cm

₺195,00 KDV Dahil

Fern&Co Exotic Collection 4'lü Melamin Tabak Seti 17cm

₺150,00 KDV Dahil

Fern&Co Kids Magical Unicorn 4Parça Yemek Seti

Bulaşık makinesi kullanımına uygundur. Mikrodalga, fırın ve direk ısı ile teması önerilmez. 6 ay ve üzeri kullanımına uygundur.

Dayanıklı %100 Melamine Kırılmaz

Tabak çap: 17 cm

Kase çap: 12 cm

Bardak yükseklik: 7 cm

Kaşık boy: 10 cm

₺189,00 KDV Dahil

Fern&Co Kids Cool Dino 4 Parça Yemek Seti

Gıda ile teması uygundur (Food Safe Certificate)

Bulaşık Makinesi Kullanımına uygundur

Mikrodalga, fırın ve direk ısı ile teması önerilmez

6 ay ve üzeri kullanımına uygundur

Dayanıklı %100 Melamine Kırılmaz

Tabak çap: 17 cm

Kase çap: 12 cm

Bardak yükseklik: 7 cm

Kaşık boy: 10 cm

₺189,00 KDV Dahil
1

Fern & Co

Sofralarınızda keyifle tercih edeceğiniz tasarımlara sahip Fern & Co tabak modelleri ile misafirlerinizi en güzel şekilde ağırlayabilirsiniz. Başka bir yerde göremeyeceğiniz renk ve tasarımlara sahip tabak modelleri sofralarınıza istediğiniz ambiyansı katmanıza yardımcı oluyor. Son dönemlerin en gözde tabak modelleri arasında tropikal tasarımlar dikkat çekiyor. Marina tasarımlı ve tropikal tasarımlı doğal hava katan tabaklar zengin renk seçeneği ve tasarımı ile sofralarınızda kendi tarzınızı yansıtmanıza yardımcı oluyor. Özellikle yazlık bölgelerde, restoranlarda ya da otellerde tercih edilen yeni nesil tabak modelleri ile yaşam alanlarınızın havasını değiştirebilirsiniz.

Dörtlü Set Fern and Co Tabaklarla Sofralarınıza Renk Katın

Son dönemlerin en gözde sofra üstü ürünler arasında yer alan desenli ve şık tasarımlı tabakları sizde evinizde kullanmak istiyorsanız, geniş ürün yelpazesi ile satışa sunulan tabak modellerine göz atmanız yeterli. Her bütçeye hitap eden tabak renklerine baktığımızda doğallığı yansıtan yeşil renklerin ağırlıklı olarak kullandığını görüyoruz. Bunun yanı sıra denizi seven ve denizden uzaklaşmak istemeyenler marina mavi tabak modellerini tercih ediyor. Pembe tonlarından asla vazgeçemeyenler içinde pembe gül tabaklar çok şık tasarımlarla satışa sunuluyor. Sofralarınızda misafirlerinizi zevkinize göre hazırladığınız masalarda ağırlamak isterseniz, sitemizde ki modelleri inceleyerek dilediğiniz Fern and Co dörtlü tabak setlerden dilediğinizi, tercih edebilirsiniz. Kurumsal hizmet kalitemiz ile sunmuş müşterilerimize sunmuş olduğumuz dörtlü şık tabak modelleri ile sizde sofralarınızda kendi zevkinizi yansıtabilirsiniz. Dörtlü set olarak sunulan tabakların boyları farklı olup, boy ve tasarımlarına bakarak sizde avantajlı fiyat seçenekleri ile tabaklardan istediğiniz kadar sipariş edebilirsiniz. Kolay ödeme seçenekleri ve doğal şık tasarımlarla süslenmiş tabaklarla yemek odalarınızın havasını değiştirebilirsiniz. Restoran ve evlerinizde keyifle tercih edeceğiniz dörtlü set Fern and Co tabak modelleri sizlere yeni tasarımlarla satışa sunuluyor.