sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 43 ürün görüntüleniyor.

Fincan Modelleri

Birçok sıcak içecek, porselen fincandan içildiğinde en iyi tadı verir. Çeşitli ebatları bulunan şık fincan modelleri, tıpkı geleneksel kahve dükkânlarında olduğu gibi servis yapabilmenizi sağlar. Saf beyaz renk her türlü dekora mükemmel uyum sağlar. Herhangi bir aile meclisinde, restoranda, resmi kurumda veya sadece günlük kullanım için mükemmeldir. Kahvenin Türk hayat tarzındaki derin etkisiyle Türk kahvesi, misafirperverlik ve arkadaşlığın işareti olarak kültürümüzde önemli bir rolü vardır. Özel konuklara, saygılarını göstermek için, günlük hayatta kullanılanlardan daha özenli ve özel kahve sevisi yapılır.

Türk kahvesi içmek veya servis etmek her zaman diğer bireylerle bir sosyal etkileşim şeklidir. Geleneksel imajı sebebiyle belli bir tarzının olması, her nerede ve her ne zaman olursa olsun kişi Türk kahvesi içerken diğer insanlarla geçirdiği mutlu anları her zaman hatırladığından, bu durum onu özgün ve diğer içeceklerden farklı yapar. Bu nedenle Türk kültüründe farklı bir konumda yer alır.

Fincan Modelleri ve Takımları

Kahvenin sosyal yaşam ve kültürün başta gelen öğelerinden olduğunu ve hatta tek başına bir kültür meydana getirdiğini iddia etmek kesinlikle abartı olmaz. Evlilik öncesi törenlerin bir parçasını oluşturması, gelen misafirlere mutlaka ikram edilmesi, sohbetlerin vazgeçilmez içeceği olması, dibinde kalan telvedeki şekillerin gelecekten haber verdiğine inanılması ve mutlaka yorumlanması kahvenin yaşamın her alanında önemli bir yer ettiğinin en güzel kanıtıdır. Kahvenin bu kadar önemli olduğu kültürümüzde kahvenin sunumu ve fincanı, kahve kadar önemlidir. Letstylein’de bulunan ürünler ile siz de bu özel günlerde şık modelleri tercih edebilirsiniz.

Fincan Takımı Modelleri ve Fiyatları

Fincan satın almadan önce üzerindeki desenin ne olacağından takımın kaç üründen oluşacağına kadar her şeyi kendi zevkinize göre seçebilirsiniz. Her bütçeye uygun fincan modelleri arasından kolaylıkla seçim yapabilmek içinse tek yapmanız gereken, sitemizi ziyaret etmek. Çok sayıda modelin bulunduğu kategori sayfasında fiyatını öğrenebilir, görseline bakabilir ve satın alıp almayacağınıza karar verebilirsiniz. Siz de misafirlerinizin kendini özel hissetmesini istiyorsanız size sunduğumuz çok özel kahve fincanı modellerimize göz atın. Dilediğiniz ürünü seçtikten sonra hızlıca sipariş oluşturabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.