sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 69 ürün görüntüleniyor.

Fular / Şal

Fular ya da şal, kadınların her mevsim tercih ettiği aksesuar parçalarından biridir. Farklı kumaşlarla, farklı renk ve desenlerle hazırlanan bu parçalar genellikle boyun aksesuarı olarak kullanılır. Kadınlar, günlük hayatında fular veya şal kullanabildiği gibi özel davetlerde de kullanabilir. Fular, şala göre daha küçük boyutlardadır. Şal ise genellikle daha geniş ölçülerde tasarlanıp üretilir. Kadınlar için her mevsim kullanılan fular ve şallar sitemiz üzerinden sizlere sunulmaktadır. Farklı tasarımlara sahip olan bu parçalar özel olarak üretilmektedir. Kendiniz için ya da sevdikleriniz için sitemiz üzerinden fular/şal seçimi yapabilirsiniz.

Fular/Şal Kullanımı

Kadınlar, daha çok günlük hayatta fular/şal kullanmaktadır. Fular ve şallar kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilir. Fular ve şal modelleri farklılık göstermektedir. Fular, şala oranla daha küçük ölçülerde olduğundan dolayı boyun aksesuarı, bilek aksesuarı ya da saç aksesuarı olarak kullanılmaktadır. Şal ise boyunda ya da saçta kullanılabilir. Günümüzde fular ve şal kullanıcıları artık bu iki parçayı farklı şekillerde kullanmaya başlamıştır. Fular ve şallar çanta aksesuarı olarak kullanılabildiği gibi kemer yerine pantolon, şort, etek veya elbiselerde de kullanılmaktadır. Farklı kullanım alanına sahip olan fular ve şallar farklı tasarımlarda üretilmektedir. Bizler, aynı süre içinde farklı modelleri incelemeniz için sizlere hizmet vermekteyiz. Site üzerinde bulunan fular ve şal modellerinden tercih edeceğiniz parça sayesinde kombininizi tamamlayabilirsiniz. Kombinlerinizi tamamlamak için doğru renk ve desenlerde, doğru kumaşla hazırlanmış parçayı tercih etmeniz önemlidir. 

Fular/Şal Özellikleri 

Fular/şal almak istediğiniz zaman doğru ürünü satın aldığınızdan emin olmalısınız. Kumaş, renk, desen, ölçüler, fiyat… Tüm bunları göz önünde bulundurmalı ve sizin için uygun parçayı satın almalısınız. Sizlere doğru ve güvenilir alışveriş imkanı sunmak adına farklı tasarımlarda fular ve şalları satışa sunmaktayız. Türkiye’nin her yerinden ürünleri inceleyebilir, güvenle sipariş verebilirsiniz. Fular ve şal modelleri arasında farklı renk ve desenler bulunmaktadır. Tüm ürünler özel tasarımdır. Aynı zamanda ürünler özel kumaşla üretilmiştir. Kullanım ve yıkama koşulları doğrultusunda ürünleri kullanabilir, temizleyebilirsiniz. Böylelikle ürünler herhangi bir zarara uğramadan uzun süre kalitesini korumuş olur. Site üzerinde bulunan ürünler hediye seçimi için de uygundur. Sevdiklerinize fular veya şal hediye etmek istediğinizde istediğiniz ürünü seçebilir, sipariş edebilirsiniz. Kaliteli ve şık aksesuarların fiyatları değişiklik göstermektedir. Ürünleri fiyat - performans olarak değerlendirdiğiniz zaman fiyatların normal olduğunu fark edersiniz. Maddi kayba uğramadan kaliteli, şık ve zarif fular siparişi için online mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.