Kadın Elbise Modelleri

Kadın elbise modelleri, kadınların yaz kış vazgeçemediği giyim tarzı olarak, her yıl yenilenen trend ile modaya uygun tasarlanır. Elbise modelleri modasında belli renkler ve desenler öne çıkarken, elbise modelleri o yılın modasına uygun olarak hazırlanır. Bayanların hayatın her döneminde ve zamanında beğenerek kullandığı elbiseler, kullanılacağı zamana uygun olarak tasarlanır. Günlük kullanım için yaz aylarında ince ve renkli kumaşlar ile değişik modellerde elbiseler üretilir. Kış aylarında kaşe ve yün kumaşlarla günlük elbise modelleri vitrinlerde yerini alır. Özel bir gün ya da gece için bayanların tercihi daha şık veya abiye elbiseler olur. Düğün, nişan, toplantılar, konferanslar, etkinlikler, özel yemekler gibi günlerde bayanlar şık bir abiye elbise ile güzelliklerini sergilerler. Kadın elbiseler kadınların hayatının vazgeçilmezi giyim tarzıdır.

Kadın Uzun Elbise Modelleri

Uzun elbise modelleri kullanım alanına, mevsime ve zevke göre çok farklı şekillerde tasarlanır. Günlük yaşamda kullanılacak elbiseler daha rahat bir kesim ile dizayn edilir. Kollu, kolsuz, kısa kollu, öksüz kollu, askılı, mini, uzun, V yaka, yuvarlak yaka, yakalı, fırfırlı gibi kesim şekilleri elbise modellerinde belirleyici unsurlardır. Bunun yanında elbisenin rengi ve deseni de modelde belirleyici olur. Yine elbiselerde kullanılan dantel, tül, cep, düğme gibi tamamlayıcı aparatlar elbise modellerinde farklı tasarımların yaratılmasını sağlar. Özel gün ve gecelerde giyilecek elbiseler saten, tafta veya dantel gibi daha ağır görünümlü kumaşlar ile dikilir. Gece elbiseleri abiye olarak bilinen özel olarak dizayn edilen elbiselerdir.

Kadın Elbise Fiyatları

Kadın elbiselerde her yıl belli renkler öne çıkarak yeni bir moda trendy oluşturur. Her yıl değişen bayan elbise modasını takip eden şık bayanlar, modaya uygun renk ve şekildeki elbiseleri tercih ederler. Günlük elbise olsun abiye gece elbisesi olsun modaya uygun modellerde olur ise kadınların güzelliğine güzellik katar. Çalışan bayanların işyerlerinde de çok tercih ettiği kadın elbise modelleri yaz kış sürekli kullandıkları bir giyim tarzıdır. Modayı takip ederek satın aldıkları uzun elbise modelleri şık tasarımları ile kadının güzelliğini ortaya çıkartır. Bayanların çok kullandıkları bir giyim tarzı olan bayan elbiselerin öncelikle kaliteli bir kumaş ile üretilmesi çok mühimdir. Kumaşın kalitesi elbiseyi kaliteli ve şık yapar. Kalitesiz kumaş ile tasarlanan elbise çok güzel bir model bile olsa basit bir görünüm verir. Yine elbisenin dikiş düzgünlüğü, kadın elbise modellerinde kullanılan ayrıntıların orijinal hali bayan elbise tasarımında önemlidir.

Yeşil, Asimetrik Etekli, Ayarlanabilir Askılı, Midi Kadın Elbise

Polyester Kumaştan İmal Edilmiştir

Elde veya Hassas Ayarda Yıkayınız

₺620,00KDV Dahil

Mini Kadın Elbise

Polyester Kumaştan İmal edilmiştir

Sadece Kuru Temizleme Yapınız

 

₺580,00KDV Dahil

Puantiyeli

Şifon

Astarlı Maxi Kadın Elbise

Sadece Kuru Temizleme Yapınız

₺680,00KDV Dahil
Volan detaylı, astarlı maksi elbise. Şifon kumaştan imal edilmiştir. Sadece kuru temizleme yapınız.
₺760,00KDV Dahil
Kloş mini etekli , askılı elbise, Pamuklu viskon kumaştan imal edilmiştir. Elde veya hassas ayarda maksimum 30°C 'de yıkayın.
₺590,00KDV Dahil
Asimetrik desenli, balon kol maksi elbise. Krep kumaştan imal edilmiştir. Sadece kuru temizleme yapınız.
₺760,00KDV Dahil
Bağlama detaylı, astarlı maksi elbise. Krep ve şifon kumaştan imal edilmiştir. Sadece kuru temizleme yapınız.
₺880,00KDV Dahil
Volanlı, astarlı, kemer detaylı midi elbise. Pamuklu viskon kumaştan imal edilmiştir. Elde veya hassas ayarda maksimum 30°C 'de yıkayın.
₺590,00KDV Dahil
Anvelop kesim, astarlı, keten midi elbise. %100 keten kumaştan imal edilmiştir. Sadece kuru temizleme yapınız.
₺1.320,00KDV Dahil
Leopar desenli jakar kumaştan, dantel detaylı, astarlı maksi elbise. Polyester kumaştan imal edilmiştir. Sadece kuru temizleme yapınız.
₺680,00KDV Dahil

Brodeli Kalem Etek Elbise

Etek Ucu Volan Detaylı

%Polyester

₺4.000,00KDV Dahil

Bebek Mavi

Uzun İnci Detaylı

Bisiklet Yakalı Kadın Elbise

₺5.750,00KDV Dahil

İnci Detaylı

Bisiklet Yakalı

Midi Boy

Brode Kadın Elbise

₺4.700,00KDV Dahil

Kadın Elbise Pudra Pembe

Brodeli Omzu açık Elbise

Midi Boy Belden Lastikli Elbise

₺4.700,00KDV Dahil

Lacivert Kadın Elbise

Brodeli Kadın Elbise

Midi Boy V Yakalı Elbise

₺4.700,00KDV Dahil

Etek Kupları Volan Detaylı Elbise

%100 Polyester

Çiçekli Kapalı Yakalı Elbise

₺750,00KDV Dahil

Etek Kupları Volan Detaylı Elbise

%100 Polyester

Kapalı Yakalı Elbise

₺620,00KDV Dahil

Etek Kupları Volan Detaylı Mavi Elbise

%100 Polyester

Kapalı Yakalı Elbise

₺750,00KDV Dahil

Asimetrik Kesim Tüvit Elbise

₺1.200,00KDV Dahil