Kadın Elbise Modelleri

Kadın elbise modelleri, kadınların yaz kış vazgeçemediği giyim tarzı olarak, her yıl yenilenen trend ile modaya uygun tasarlanır. Elbise modelleri modasında belli renkler ve desenler öne çıkarken, elbise modelleri o yılın modasına uygun olarak hazırlanır. Bayanların hayatın her döneminde ve zamanında beğenerek kullandığı elbiseler, kullanılacağı zamana uygun olarak tasarlanır. Günlük kullanım için yaz aylarında ince ve renkli kumaşlar ile değişik modellerde elbiseler üretilir. Kış aylarında kaşe ve yün kumaşlarla günlük elbise modelleri vitrinlerde yerini alır. Özel bir gün ya da gece için bayanların tercihi daha şık veya abiye elbiseler olur. Düğün, nişan, toplantılar, konferanslar, etkinlikler, özel yemekler gibi günlerde bayanlar şık bir abiye elbise ile güzelliklerini sergilerler. Kadın elbiseler kadınların hayatının vazgeçilmezi giyim tarzıdır.

Kadın Uzun Elbise Modelleri

Uzun elbise modelleri kullanım alanına, mevsime ve zevke göre çok farklı şekillerde tasarlanır. Günlük yaşamda kullanılacak elbiseler daha rahat bir kesim ile dizayn edilir. Kollu, kolsuz, kısa kollu, öksüz kollu, askılı, mini, uzun, V yaka, yuvarlak yaka, yakalı, fırfırlı gibi kesim şekilleri elbise modellerinde belirleyici unsurlardır. Bunun yanında elbisenin rengi ve deseni de modelde belirleyici olur. Yine elbiselerde kullanılan dantel, tül, cep, düğme gibi tamamlayıcı aparatlar elbise modellerinde farklı tasarımların yaratılmasını sağlar. Özel gün ve gecelerde giyilecek elbiseler saten, tafta veya dantel gibi daha ağır görünümlü kumaşlar ile dikilir. Gece elbiseleri abiye olarak bilinen özel olarak dizayn edilen elbiselerdir.

Kadın Elbise Fiyatları

Kadın elbiselerde her yıl belli renkler öne çıkarak yeni bir moda trendy oluşturur. Her yıl değişen bayan elbise modasını takip eden şık bayanlar, modaya uygun renk ve şekildeki elbiseleri tercih ederler. Günlük elbise olsun abiye gece elbisesi olsun modaya uygun modellerde olur ise kadınların güzelliğine güzellik katar. Çalışan bayanların işyerlerinde de çok tercih ettiği kadın elbise modelleri yaz kış sürekli kullandıkları bir giyim tarzıdır. Modayı takip ederek satın aldıkları uzun elbise modelleri şık tasarımları ile kadının güzelliğini ortaya çıkartır. Bayanların çok kullandıkları bir giyim tarzı olan bayan elbiselerin öncelikle kaliteli bir kumaş ile üretilmesi çok mühimdir. Kumaşın kalitesi elbiseyi kaliteli ve şık yapar. Kalitesiz kumaş ile tasarlanan elbise çok güzel bir model bile olsa basit bir görünüm verir. Yine elbisenin dikiş düzgünlüğü, kadın elbise modellerinde kullanılan ayrıntıların orijinal hali bayan elbise tasarımında önemlidir.

Gerçek Kuzu ve Piton Derisi Elbise

₺1.275,00KDV Dahil
3mm payet, %5 lcyra Kuru temizleme önerilir
₺950,00KDV Dahil

 %100 Silk 

₺3.950,00KDV Dahil
₺4.250,00 KDV Dahil