Kimono

Günümüzde giderek çok daha fazla tercih edilmeye başlayan kimono modelleri, yeni sezonda da dikkat çeken tasarımları ile öne çıkıyor. Sezonun en trend parçası olan kimono, sıcak yaz günlerinde plajlarda bayanlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Deniz sonrasında ya da öncesinde severek tercih edeceğiniz bu modeller, günümüzde baskılı ve jakarlı çiçek desenleriyle zenginleştirilerek satışa sunuluyor.

Kimono Elbise

Çiçek baskılı modellerden tutunda çizgili ve farklı modellere kadar sizde çeşitli alternatifler için modellerimize göz atabilirsiniz. Sadece deniz kenarında üzerinizde taşımak için değil, sıcak yaz gecelerinde iddialı görünmek isteyenler içinde kimono birçok seçenekle bayanların beğenisine sunulmaktadır.

Kimono Fiyatları

Kimono siyah, mavi, pembe ve pudra gibi çeşitli renk seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Hafif ve son derece kullanışlı özelliği ile tasarlanarak bayanların beğenisine sunulan kimono zengin renk seçeneklerine web sitemiz üzerinden ulalabilirsiniz. Güneşin zararlı etkilerinden cildinizi korumak için sizde güvenle kimono modellerini tercih edebilirsiniz. İnce yapısı ile sizi sıcakta bunaltmayacak özelliklerle tasarlanan ürün, aynı zamanda güneşin zararlı etkilerinden cildinizin etkilenmesini önleyecek özelliklerle üretilerek satışa sunuluyor. Sizde kimono ceket seçin ya da yeni dokulardan tasarlanan çeşitli kimono modelleri için web sitemiz üzerinden araştırma yaparak detaylarla zenginleştirilmiş birçok ürüne ulaşabilirsiniz.

Standart beden.

Makinede yıkanabilir.

Plajda kullanım için uygundur. 

Sınırlı sayıda üretilmiştir. 

₺190,00KDV Dahil

Standart beden.

Makinede yıkanabilir.

Plajda kullanım için uygundur. 

Sınırlı sayıda üretilmiştir. 

₺190,00KDV Dahil