Kız Çocuk Bere - LetStyleIn

Kış ayları geldiği zaman en çok kullanılan aksesuarlardan birisi de berelerdir. Bereler soğuk havalarda başı ve kulakları soğuklardan korur bu sebeple özellikle çocuklar için oldukça önemlidir. Çocukların bağışıklık sistemi yetişkinlere göre daha zayıftır. Çocukları soğuktan kolay bir şekilde etkilenerek hastalanmasının önüne geçmek için bere seçiminde şık tasarımlara sahip çocuk bere modelleri tercih etmelisiniz. Onların hem şık hem de soğuklara karşı korunaklı olmasını isteyen aileler sitemizde aradığı kız çocuk bere modellerini kolayca bulabiliyor.

Kız Çocuk Bere Modelleri

Berelerin işlevselliğinin yanı sıra özellikle kız çocukları için modaya uygunluğu da oldukça önemlidir. Bu sebeple oldukça fazla sayıda kız çocuk bere modelleri bulunmaktadır. Çocuk bere modelleri hem rengine hem de modeline göre farklılık göstermektedir. Kız çocukları için özellikle pembe, yeşil, beyaz gibi kız çocuklarının beğendiği renkler tercih edilir. Model olarak da berelerin üzerinde çeşitli şekil ve yazılar bulunabildiği gibi sade bir şekilde de olabilir. Ayrıca berelerin üzerinde çocuklar tarafından sevilen çizgi film kahramanların resimleri de bulunabilir. Birçok farklı marka tarafından çocuklar için bere üretilmektedir. Berelerin fiyatların markaya ve ürünün yapısına göre farklılık göstermektedir. Bazı markaların ürün fiyatlar diğer markalara göre daha yüksek olabilmektedir. Kız çocuk bere ürünlerinin fiyatları ise berenin modeline göre farklılık gösterebilmektedir. Özellikle üzerinde çizgi film karakteri bulunan ürünlerin fiyatları biraz daha yüksek olabilir. Berenin üretildiği ipin çeşidi de fiyat açısından çeşitlilik göstermektedir. Yün, kaşmir ve pamuktan üretilen berelerin fiyatları doğal olmayan iplik türlerinden üretilenlere göre yüksek olabilmektedir. Ancak bere fiyatları genellikle diğer ürünlere göre daha uygun bir yapıya sahiptir. Fiyat çeşitliliğinin geniş bir yelpazeye sahip olması da herkes tarafından satın alınmasını kolaylaştırmaktadır.

%100 organik pamuk iplikten üretilen el örgüsü bebek beresi. vişne krem çizgili deseni ile çok tarz!  Modern düz örgü deseni ve renklerin uyumlu geçişleriyle, bebeğiniz çok stil olacak.    

Organik pamuğun eşsiz yumuşaklığına sahip olan bereyi, takım atkı, eldiven takımı ve vişne ayakkabısı ile kullanmanızı öneririz.

Ürün Ölçüsü: 17 x 20 cm (en x boy) . Baş çevresi: 45 cm. 1 yaş ölçüsündedir. 

₺69,00KDV Dahil

%100 organik pamuk iplikten üretilen el örgüsü atkının burgu deseni bebeğinize çok yakışacak. Tek kat iplikle elde işlenen burgu deseni, el işinin mükemmel bir örneği. Organik pamuğun eşsiz yumuşaklığı ekru rengi ile bere, farklı birçok renk ve ürünle uyumlu. Örgü deseni ile de modern bir görünüme sahip olan bereyi aynı renkteki burgu atkı, eldiven ve patik takımıyla kullanmanızı öneririz. 

Ürün Ölçüsü: 17x 22 cm (en x boy) , Baş çevresi: 45 cm, 1 yaş ölçüsündedir. 

₺79,00KDV Dahil