Kız Çocuk Kazak

Kızlar çok küçük yaştan itibaren giyim ve kuşamlarına özen göstermeye başlayan bir özelliğe sahiptirler. Bu nedenle yaş grubu her ne olursa olsun, kombin önerileri ve uyumlu olması kızlar için çok büyük bir öneme sahiptir. Özellikle de kış aylarında kızlar, kazak giymekten bir hayli hoşlanırlar. Kız çocuk kazak modelleri, oldukça cool ve sevimli renk, desen ve figürlerden oluşarak tasarlanmaya devam ediyor. Pembe renkten kırmızıya, turuncudan sarıya, beyazdan maviye, siyahtan kreme varana kadar pek çok renk çeşidi de yerini alıyor.

Kız Çocuk Kazak Modelleri

Triko ve kalın örme modellerden oluşan çocuk kazakları, kışın kullanıma oldukça uygundur. Kış aylarının soğuğundan korunmak ve her zaman sıcacık bir ortam sunabilmek adına kazaklarda tamamen doğal pamuk kullanılır. Alerjik testlerden de geçirilmekte olan bu kazak modelleri sayesinde, kız çocukları için kış ayları çok daha sağlıklı, kaliteli ve güzel kombinler içerisinde geçebilir. Farklı renk ve desenlere sahip olan bu kazak modellerinde en fazla yer verilen renk açık ve koyu pembe tonlarıdır. Kızların en sevdiği pembe tonları, parlak ya da rengarenk figürler ile birleştirilerek ortaya harika modellerin çıkmasına olanak sağlanır.

Kız Çocuk Kazak Fiyatları

Çocuk kazak modelleri genellikle kış ayları için tercih edilse de, aslında sonbahar ayları da kullanım için gayet uygundur. Sonbaharın ılık ılık esen ve bazen de soğuğa çalan havalarında üşümemek adına çocuklar için en güzel kazak modelleri yerini alıyor. Aynı zamanda jeans, kot pantolon, ceket ve etek gibi parçalarla da son derece sevimli ve şık bir kombin elde etmek mümkün hale geliyor. Hem kullanımları rahat hem de uzun ömürlü tüm kazaklar sizinle.

%100 organik pamuk iplikten üretilen el örgüsü bebek kazağı, çizgili deseni, yandan düğmeleri ile çok tarz! 

Düz örgü deseni ve vişne rengiyle uyumlu krem çizgileri, ürüne farklı bir modernlik ve stil ekliyor.   

Organik pamuğun eşsiz yumuşaklığını taşıyan kazağı, vişne haroşa ayakkabıları, vişne çizgili atkı, bere ve eldiven takımıyla kullanmanızı öneririz.

Ürün Ölçüsü: 1 yaş 

₺159,00 KDV Dahil

%100 organik pamuk iplikten üretilen el örgüsü kazağın burgu deseni bebeğinize çok yakışacak. Tek kat iplikle elde işlenen burgu deseni, el işinin mükemmel bir örneği. 

Organik pamuğun eşsiz yumuşaklığına sahip olan burgu kazak, farklı birçok renkle uyum içerisinde kullanılabilir.  Bahar ve yaz ayları boyunca hem kız hem de erkek bebeklere zevkle giydirebilirsiniz. Düz örgü deseni ile modern görünümdeki krem burgu kazağı; aynı renkteki burgu atkı, bere, eldiven ve patik takımıyla kullanmanızı öneririz.

Ürün Ölçüsü:  1 yaş 

₺159,00 KDV Dahil
Tükendi

Koton, kol detaylı, arkadan düğme kapamalı kazak

%100 pamuk

30' yıkama

₺83,30 KDV Dahil
₺119,00 KDV Dahil
1