Kız Çocuk Takım – LetStyleIn

Kız çocuk takımları ile çocuğunuzun giyimine uygun model seçeneklerini genişletebilirsiniz. Birbirinden şık kız çocuk takım giysileri ile her mevsime şık bir başlangıç yapabilir bulunduğunuz ortama çocuklarınızla uyum içerisinde şık ve hoş olabilirsiniz. Çocuklarında tıpkı büyük insanlar gibi güzel giyim ve kuşanma ihtiyaçlarının olduğunu bilmeliyiz. Bu nedenle onların giyim ve kuşamlarına dikkat etmeli kombinlerini ona göre uygun seçmelisiniz.

Kız Çocuk Takımları ve Modelleri

Zaman ve mekan farketmeksizin, çocuklar giysilerini fazlası ile kirletirler bu nedenle giysi ihtiyaçları fazla olur ve rahat giyilen giysiler tercih edilmelidir. Ürünlerin kalitesine ve kumaşına çocuğunuzun sağlığı açısından da dikkat edilmelidir. Çocukları sıkmayan rahat ve esnek kıyafetler seçilerek çocukların rahat ettirilmesi gerekir. Sizlere sunulan çocuk takım ürünlerinde birbirinden şık giysiler bulabilir ve kalitesi ile çocuklarınıza uygun kıyafetlere sahip olabilirsiniz. Ürünler genellikle pamuklu terletmeyen kumaşlardan üretilmiştir. Her mevsime uygun giysilerle çocukların şıklığını koruyabilir onların keyifle ve rahat bir şekilde oynamalarını sağlayabilirsiniz. Ürünler genellikle her mevsime uyumlu olarak tasarlanmıştır. Şort, kapri, tişört ve gömlek ve benzeri giysiler olmak üzere birçok alternatifi ile çocuklarınızın baş köşesinde durmaya hazır giyimler bulunmaktadır. Onlara alacağınız kız çocuk takım ile minikleri sevindirebilirsiniz.

Kız Çocuk Takım Fiyatları

Kız ve erkek giysiler olmak üzere çeşitler oldukça fazladır. Kızlarınızı minik bir prensese döndürebilir erkek çocuklarınızı ise bir prense benzetebilirsiniz. Birbirinden güzel çeşitli tişörtler şık şort ve kapriler ile kombinleyebilir Pantolon ve gömleklerde kız çocuk takımları ile daha farklı kombineler oluşturabilirsiniz. Çocuklarınızı mutlu etmeye hazırsanız kız çocuk takım ile gardıroplarını yenilemeye başlayabilirsiniz. Rahat ve sağlıklı kumaşlardan üretilmiş çocuk takım modelleri ile çocuklarınızı her zaman mutlu edebilirsiniz. Birbirinden farklı modelleri ile çocuğunuzun zevkine uygun tasarımları bulabilirsiniz.

Atkı: 13 x 80 cm (en x boy), 0-12 ay.

Bere: 17 x 20 cm (enx boy) . Baş çevresi: 45 cm. 1 yaş ölçüsündedir. 

Eldiven: 7 x 12 cm ( en x boy). 0-12 ay ölçüsündedir. 

Ayakkabı: 11,5 cm, 1 yaş ölçüsündedir.

₺185,00KDV Dahil
₺216,00 KDV Dahil

Atkı: 13 x 80 cm (en x boy), 0-12 ay.

Bere: 17 x 20 cm (enx boy) . Baş çevresi: 45 cm. 1 yaş ölçüsündedir. 

Eldiven: 7 x 12 cm ( en x boy). 0-12 ay ölçüsündedir. 

Ayakkabı: 11,5 cm, 1 yaş ölçüsündedir.

₺199,00KDV Dahil
₺236,00 KDV Dahil

Sweatshirt ve Eşofman altı 

2'li Takım

%95 pamuk

₺179,00KDV Dahil