Kız Çocuk Tulum - LetStyleIn

Kız çocuk tulum modelleri, çocuklarınız için sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Çocuklar içinde şık ve güzel tulum modelleri tasarlanmaktadır. Çocuklar için tasarlanan bu özel tasarımlı ürünler ile onların tarzına yeni bir renk katabilirsiniz.  Kız çocuk tulum modelleri çocuklar için tercih edilebilecek en iyi ürünler arasında yer almaktadır. Çocuk tulum farklı modelleri bulunan bir kıyafet türüdür. Tulum kaliteli bir ürün olup yırtılıp çok çabuk çöp olmamaktadır. Bununla birlikte çok kullanışlı ve talep gören bir ürün olan tulumlar zamanla gelişerek birçok yerde kendine yer bulmuştur. Çocukların ilgi odağı olan tulumlar çok iyi ve kaliteli yerlerden alınırsa fazlasıyla uzun ömürlü ve görünümünü yitirmeyen kıyafetler olarak yer alır. Modelleri çok güzel ve dikkat çekici olan bu çocuk tulumlar yeni modelleri ile de insanların birçok ziyarette çocukları için tercih ettiği kıyafet türü olmaktadır.

Çocuk Tulum Modelleri

Çocuklar için tercih edebileceğiniz kız çocuk tulum modellerini eğlenceli aktivitelerde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bunun dışında bu kıyafetler zamanla çocuklar için vazgeçilmez olmuştur. Tulumlar çocuklara dışarıda düğünlerde, akraba ziyaretlerinde, hasta ziyaretlerinde, normal gezmelerde ve çocukların dışarıda gezmek istediklerinde giydirilebilir. Bu ürünler ortam olarak her mekana ve her çevreye uyum sağlamaktadır. Tulumlar özel tasarım olduğundan dolayı rahat bir şekilde giyilebilir. Cilde de herhangi bir şekilde zarar vermez. Bundan dolayı güvenilir bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Gündelik hayatın içerisinde kolaylıkla kullanılan bu ürün görsel şıklığı ile de oldukça etkileyicidir.

Çocuk Tulum Çeşitleri

Bu kıyafetlerin iki cinsiyet içinde kullanılabilir olması bu ürünün en önemli ayrıcalığıdır. Kız çocuk tulum kıyafetleri kızlar için tasarlanmıştır. Bu ürünlerin bir diğer ayrıcalığı ise hem evde hem de dışarıda giyilebiliyor olmasıdır. Bu ürünler dışarıda ve içeride rahatlıkla giyilebilir. Tulumlar yeni doğan çocuklar için tercih edilmekte ve çok ideal bir giyim aracı olmaktadır. Bununla birlikte bu kız çocuk tulumlar çocukların ve yeni doğan bebeklerin içinde rahat etmesi için çok ayrıcalıklı ürünlerdir. Bebekler içinde kullanılan bu tulumlar kullanışlı ürünlerdir.

* Askısı ayarlanabilir, ön cep detaylı, duble paça şort tulum

* %96 Pamuk, %4 Elastan

* 30°C makinede yıkama

₺89,00KDV Dahil
₺139,00 KDV Dahil

* Pamuklu yumuşak dokuma kumaştan fırfır yaka, arkası kumas baskı düğmeli ağı çıtçıtlı tulum

* %100 Pamuk

* 30°C makinede yıkama

₺89,00KDV Dahil
₺139,00 KDV Dahil

*Pamuklu dokuma kumaştan, üst kısmı ve omuz askıları lastikli

* Ağı çıtçıtlı fiyonk detaylı kolsuz tulum

* %100 Pamuk

* 30°C makinede yıkama

₺89,00KDV Dahil
₺139,00 KDV Dahil

Pacco Baby'nin %100 Organik Pamuk El Örgü İpleri ile %100 el yapımıdır. 

GOTS (Global Organic Textile) sertifikalı iplerle hazırlanan tulum, omuzdan ve alttan düğmeleri ile kolayca giydirilip, çıkarılabilir.  

Bebeğinizin çıplak tenine gönül rahatlığıyla giydireceğiniz tulum, organikliği sayesinde bebeğinizi kaşındırmaz, terletmez, ideal ısıda tutar.

₺129,00KDV Dahil
Pacco Baby'nin Pamuk El Örgü İpleri İle El Yapımıdır. Gots Sertifikalı İplerle Hazırlanan Tulum, Omuzdan Ve Alttan Düğmeleri İle Kolayca Giydirilip, Çıkarılabilir. Bebeğinizin Çıplak Tenine Gönül Rahatlığıyla Giydireceğiniz Tulum,Liği Sayesinde Bebeğinizi Kaşındırmaz, Terletmez, İdeal Isıda Tutar. Penye Giysilerle De Giydirebileceğiniz Tulumu, Pacco Baby'nin Espadril Veya Patikleri Kombinleyebilirsiniz.    
₺129,00KDV Dahil

Fırfır askılı fitilli kadife tulum

%100 pamuk

30' yıkama

₺159,00KDV Dahil