sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
85,00 TL
55,00 TL
%35 indirimli
85,00 TL
55,00 TL
%35 indirimli
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Küpe

Küpeler, yüz hatlarınızı vurgulayan önemli aksesuarlardır. Farklı tasarımlara sahip olan küpeler her yüz şekli için uygun değildir. Kadınlar, yüz hatlarına uygun küpe seçimi yapmalıdır. Aksi takdirde istenilen uyum sağlanamaz. Küpeler doğru tercih edilmezse yüz şeklini geniş, uzun ya da ince gösterebilir. Oysa kullanılan küpeyle yüz şekli arasında uyum sağlanması önemlidir. Yüz şekilleri ve kullanılması tavsiye edilen küpeler:

  • Üçgen yüz şeklinde sallantılı küpeler tercih edilebilir.
  • Oval yüz şeklinde üçgen tasarım küpeler tercih edilebilir. 
  • Yuvarlak yüz şeklinde damla veya sallantılı küpeler tercih edilebilir.
  • Kalp yüz şeklinde taşlı ve şamdan küpeler tercih edilebilir.
  • Uzun yüz şeklinde yuvarlak, halka küpeler tercih edilebilir. 
  • Kare yüz şeklinde oval ama kısa olmayan küpeler tercih edilebilir.

Online Alışverişle Şık Küpeler

Küpeler günlük hayatın vazgeçilmez parçası olduğu gibi özel günlerinde en önemli parçasıdır. Doğru küpe kullanımı şık, zarif ve güzel bir görüntü oluşturur. Aynı zamanda tercih edeceğiniz küpeler sizin iç dünyanızın birer yansımasıdır. Yüz şeklinize, kullanım amacınıza uygun seçim yapmak için internet sitemizden alışveriş yapabilirsiniz. Online olarak verdiğimiz hizmet sayesinde site üzerinde farklı modelleri inceleyebilir, sizin için uygun modeli tercih edebilirsiniz. Online alışveriş yapmak sizi düşündürebilir. Fakat %100 güvenirlik garantisiyle sizlere hizmet vermekteyiz. Site üzerinde günlük kullanım için ve özel günlerde kullanım için uygun modeller bulunmaktadır. Aynı zamanda hediye almak için sitede bulunan modelleri inceleyebilirsiniz. Küpeler, hediye seçimi içinde oldukça uygundur.

Küpe Modelleri ve Fiyatları

Online site üzerinden küpe satışı yapmaktayız. Küpeler, özel olarak tasarlanmaktadır. Özel tasarım küpeler farklı model çeşitliliğinde satışa sunulmaktadır. Site üzerinde kullanım amacınıza uygun modeli rahatlıkla bulabilirsiniz. Şık ve zarif küpeler için pırlanta küpeleri inceleyebilir, anlamlı ve sade küpeler için harf küpeleri inceleyebilirsiniz. Pırlanta küpeler, harf küpeler, inci küpeler, halka küpeler, kare ve üçgen küpeler, altın küpeler ve daha fazlası site üzerinde satışa sunuluyor. Küpelerin modelleri farklı olduğu için küpelerin fiyatları da farklılık gösteriyor.

Günlük kullanım için uygun fiyatlı küpeler site üzerinde yer alıyor. Aynı zamanda özel günlerde kullanmanız için tasarlanan altın ve pırlanta küpeler biraz daha yüksek fiyatlarla sitede yer alıyor. Aldığınız küpeler kaliteli, şık ve zariftir. Herhangi bir sorun yaşamamanız adına profesyonel kadromuzla destek vermekteyiz. Site üzerinde yer alan küpeleri inceleyebilir, sizin için uygun modeli güvenle tercih edebilirsiniz. Vermiş olduğunuz siparişler kısa sürede hazırlanır ve özel paketinde adresinize teslim edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.