Küpe Modelleri - LetStyleIn

Kadınlar için en sevilen takı ve aksesuar modelleri içerisinde yer alan küpe modelleri, kullanımı son derece şık ve raht olan modellerdir. Herkes tarafından kullanımına yer verilen ve kulaklar ile güzelliği ön plana çıkaran bu küpeler her zaman kalitesi ile adından söz ettiriyor. Kullanımları aynı zamanda oldukça rahat olan bu küpeler, renkli seçenekleri ve kalitesi ile dikkatleri üzerine topluyor. Altın sarısı, dore ve gümüş renkler ise en fazla tercih edilen renk seçenekleri içerisinde yer alıyor. Özel el dikimi ile birleştirilen bu küpeler sayesinde en şık olmaya hak kazanacak ve tüm gözleri üzerinize toplayabileceksiniz.

Birbirinden Şık Küpe Modelleri İle Tarzınızı Yansıtın

Kulaklarınızdan sallanarak sizlerin şıklığını en güzel şekilde gözler önüne seren küpe modelleri, oldukça özel kumaşlardan ev özel dikimlerden elde ediliyor. Farklı desenlerin, çiçeklerin, şekillerin, top modellerin kullanıldığı bu küpeleri taktığınız anda ne kadar özel bir şıklığa sahip olduğunuzun da farkına varmış olacaksınız. Özel bir atölye tarafından üretilen ve tasarlanan bu küpeler, mutlaka her kadının takı ve aksesuar dolabında yer alması gereken ürünler olarak göze çarpıyor. Kullanılan özel ürünler ile tasarlanan bu küpeler garantili ürünlerdir ve uzun yıllar boyunca kararmadan ve hiçbir deformasyona uğramadan kullanmaya devam edebilirsiniz.

Küpe Çeşitleri ve Fiyatları

Sizinle Birbirinden şık tasarımlara sahip olan küpe modelleri sayesinde rahatlık ve şıklık sizlerledir. Altın sarısından gümüş renge varana kadar pek çok desen ve şekle sahip olan bu küpelerden tarzınıza en uygun olanı seçebilir ve tarzınıza uygun kombinler elde edebilirsiniz. Dilediğiniz an her yerde kullanabileceğiniz bu harika küpeleri firmamızdan temin edebilirsiniz. Üstelik tamamen bütçenize uygun fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleri de sizlerle.

Top Küpe

Bronz üzerine altın kaplama

Parfüm kullanmayınız

Gold

₺350,00KDV Dahil

Yaprak Küpe 

bronz üzerine altın kaplama

parfüm kullanmayınız

Gold

₺450,00KDV Dahil

Salyangoz Küpe

Bronz Üzerine Altın Kaplama

Parfüm Kullanmayınız

Gold

 

₺350,00KDV Dahil