MIMMEL Moonlight Me Fular

Fiyat : ₺420,00(KDV Dahil)
₺71,58 'den başlayan taksitlerle

%100 Saten İpek 90X90 cm Boyuna bağlanan ince ve ipek kumaş terimi olarak bilinen fular, "Mimmel Foulards" koleksiyonunda Melike'nin füturistik çizgiler, soyut fikirler ve duyarlı yapılardan oluşan ödüllü mimari yaklaşımı sayesinde yenilikçi bir form ve uslüp kazanıyor. Koleksiyon, geometrik dünyaya sonsuzluk penceresinden bakarken; gri, kırmızı, mor ve mavinin canlı tonlarını bir araya getirerek fulara bir "aksesuar" olarak biçilmiş rolü yeniden tanımlıyor.

İlhamını mimarlıktan alan pattern bazlı tasarım markası, mimmel by architect Melike Altınışık, “pattern”i bir sanat formu olarak farklı tasarım ürünlerinde ve objelerinde kullanma amacıyla yola çıkmış bir marka. Mimmel, aynı zamanda, yüksek mimar Altınışık’ın, bilişimsel tasarım teknolojisiyle tasarımın rasyonel düşüncesi arasındaki ilişkiyi konu alan çalışmalarının bir uzantısı. Mimmel'i, hayal dünyasını el yapımı ve parametik tasarım&sanat anlayışıyla yansıtabildiği bir platform olarak özetleyen Altınışık, günlük profesyonel yaşamında tasarlamak için en son bilgisayar teknolojisini kullanmasına rağmen, hayal gücü dünyasını “el yapımı” hissiyatıyla paylaşıyor, mimarlığın tasarımla kesiştiği noktada özgün bir dünya yaratıyor.
Benzer Ürünler
 • %100 Saten İpek

  90x90 cm

  Boyuna bağlanan ince ve ipek kumaş terimi olarak bilinen fular, "Mimmel Foulards" koleksiyonunda Melike'nin füturistik çizgiler, soyut fikirler ve duyarlı yapılardan oluşan ödüllü mimari yaklaşımı sayesinde yenilikçi bir form ve uslüp kazanıyor. Koleksiyon, geometrik dünyaya sonsuzluk penceresinden bakarken; gri, kırmızı, mor ve mavinin canlı tonlarını bir araya getirerek  fulara bir "aksesuar" olarak biçilmiş rolü yeniden tanımlıyor.

  ₺420,00 KDV Dahil
 • %100 Saten İpek 90X90 cm Boyuna bağlanan ince ve ipek kumaş terimi olarak bilinen fular, "Mimmel Foulards" koleksiyonunda Melike'nin füturistik çizgiler, soyut fikirler ve duyarlı yapılardan oluşan ödüllü mimari yaklaşımı sayesinde yenilikçi bir form ve uslüp kazanıyor. Koleksiyon, geometrik dünyaya sonsuzluk penceresinden bakarken; gri, kırmızı, mor ve mavinin canlı tonlarını bir araya getirerek fulara bir "aksesuar" olarak biçilmiş rolü yeniden tanımlıyor.
  ₺420,00 KDV Dahil
  Ücretsiz Kargo
  Yeni Ürün
 • %100 Saten İpek 45x45cm Bir aksesuar olarak mendil, erkek gardırobunun zamansız ve klasik parçalarından biridir, ‘centilmen’ stiliyle bilinen her erkeğin ‘kilit’ parçasıdır. “Mimmel Pocket Square”, bu fikirle yola çıkarak hazırlanmış, erkeğin karakterini ve kişiliğindeki detayları stiline yansıtabilmesi adına tasarlanmış bir koleksiyon. Füturistik çizgiler, soyut fikirler ve duyarlı yapılardan oluşan Melike’nin ödüllü mimari yaklaşımı, Mimmel mendillerinin arkasında yatan sihirli güç. Boyuna bağlanan ince, ipek kumaş terimi olarak bilinen “fular”ın klasik çizgisine getirdiği taze bakış açısının esas sebebi. Gri, kırmızı, more ve mavinin canlı tonlarından oluşan bir renk paletine sahip, hareketli ve göz alıcı “Mimmel Pocket Square” koleksiyonu, belde, bilekte ve boyunda bir aksesuar olarak da kullanılmaya elverişli formuyla stil kombinasyonlarına yaratıcı bir dinamizm katıyor.
  ₺180,00 KDV Dahil
 • 130x90 cm Viskon Eşarp
  ₺250,00 KDV Dahil
  Ücretsiz Kargo
  Yeni Ürün
 • 92X92 cm Tivil İpek %100
  ₺320,00 KDV Dahil
  Ücretsiz Kargo
  Yeni Ürün