sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Runner

İnsanların şık görünmek için çaba gösterdiği gibi sofralarımızın da şık görünmesi önemlidir. Özellikle günümüzde farklı materyallerle süslediğimiz masalarımız da bir şıklık yarışı içinde. Masanın üzerinde örtülü çok şık bir masa örtüsü ve onu tamamlayacak şık birkaç dokunuş. Bu süsleme seçeneklerinden biri olan runner modelleri masalarımızı süsleme seçeneklerinden biridir. Oldukça şık kumaşlardan yapılan farklı kesimleriyle her masa tipine uygun runnerlar masalarınızı şıklığını tamamlayacak mükemmel bir ürün. Kare, yuvarlak ya da herhangi şekildeki masa tipinin üzerine serebileceğiniz geniş bir ürün yelpazemiz mevcuttur. Farklı dokularda ve renklerde lezzetli yemeklerinizin görüntüsüne eklenecek sofralarınız adeta bir görsel şölene dönüşecek.

Runner Modelleri

Masa örtülerinize uygun zevkinize göre kahvaltı ya da akşam yemeklerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünler  ailenizin ve misafirlerinizin gözlerini alacak. Sofra etrafında sevdiklerinizle yapacağınız sıcacık sohbetlere daha sıcak hava katacak ürün çeşitleri masanızın daimi üyesi olacak. Şıklığı kadar temizlik kolaylığı da ön planda olan kolayca lekeleri çıkabilecek runner modelleri temizlik açısından da sizlerden tam not alacak. Farklı zevklere hitap edebilen kumaş kalite ve renkleriyle beklentilerine hitap edecektir. Masanızın görsel bütünlüğünü tamamlamak oldukça kolay. Kolay ödeme seçenekleriyle hızlı bir şekilde size uygun ürünü seçip sipariş verebilirsiniz. Yemeklerinizi daha keyifli hale getiren modellerle masadan gözlerinizi alamayacaksınız. Misafirlerinizi tekrar tekrar davet etmenize sebep olacak şıklıktaki örtüler sizin nefis yemeklerinizle bütünlük sağlayacak

Runner Fiyatları ve Çeşitleri

Masanızın olmazsa olmazı haline gelecek masanızın zerafetine zerafet katacak ürünleri kaçırmadan bir an önce siparişinizi vermelisiniz. Farklı motiflerle bezeli kaliteli kumaşları ve estetiği ön planda şık tasarımlarıyla masalarınızda yer almak için sizleri bekliyor. Kolay ödeme seçenekleriyle hiç vakit harcamadan sahip olabileceğiniz ürün modellere çok kolay ulaşabilirsiniz. Sevdiklerinize masaları etrafında toplanacakları sizinki kadar keyifli sohbetler yapacakları şık ürünlerden  hediye alabilirsiniz. Her birinin insanların beğenisini kazanacak softa ürünleri hediye etmek için de çok güzel bir seçenek değil mi? Sofralarınızı özenle hazırlayın çünkü her an çatkapı misafiriniz gelebilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.