Tabak Modelleri

Her sofra için vazgeçilmez ürünlerden birisi de tabaklardır. Tabaklar günlük yaşam için büyük bir önem taşımakta olup, pek çok model ve tasarımı ile dikkat çekiyor.. Günlük yaşamın pek çok farklı alanında tabak kullanılan tabak modelleri için sizde sitede pek çok tabak modelini inceleyerek dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Tabak Çeşitleri

Piyasada pek çok farklı tabak çeşidini sizde kurumsal web sitemizde inceleyebilirsiniz. Tabaklar kullanılış amacına göre çeşitlendiği gibi üretilen malzemeye göre de çeşitlenebilir. Tabaklar kullanılış amacına göre salata tabağı, çorba tabağı, meze tabağı gibi farklı şekil ve isimler alırken üretildiği malzemeye göre de plastik, porselen, cam gibi farklı isimler alabilir. Plastik tabak modelleri özellikle düğün, nişan, parti gibi tek kullanımlık faaliyetlerde tercih edilir. Bu gibi faaliyetlerde kullanmak için oldukça pratiklik sağlıyor. Evlerde günlük kullanım içinse hem uzun süre kullanılabilmesi hem de sağlık açısından bir zararı bulunmaması sebebiyle porselen tabaklar tercih edilir. Ayrıca cam tabaklarda tercih edilebilmektedir. Tabaklar düz yapıda olabildiği gibi çeşitli renk ve desenlerde de olabilir. Günümüzde desenli tabaklar daha çok tercih edilmektedir.

Tabak Fiyatları

Tabakların fiyatları oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Oldukça düşük fiyatlara satılan tabaklar olduğu gibi oldukça yüksek fiyatlara satılanlarda bulunmaktadır. Tabakların fiyatı çeşidine göre de farklılık gösterebilmektedir. Piyasadaki en ucuz tabaklar plastik tabaklardır. Çok uygun fiyatlara toplu şekilde almak mümkündür. Piyasadaki en pahalı tabak çeşidi ise çeşitli desenlere sahip olan porselen tabak modelleridir.. Tabakların fiyatları farklılık gösterse dahi genellikle uygun seviyededir. Yalnız bu alanda kaliteli hizmet sunan el yapımı, el işlemesi ürünler üreten markaların tabaklarının fiyatları normalin biraz daha üstünde olabilmektedir. Bu tür tabaklar genellikle koleksiyon yapmak için ya da özel günlerde kullanmak için satın alınır. Günlük kullanım için satışa sunulan tabakların fiyatı markası ne olursa olsun sizde kurumsal web sitesinde tarzınızı yansıtan tabak modellerini inceleyerek avantajlı fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Guney Italya Amalfi kiyilarinda yer alan limon bahcelerinden esinlenerek yaratilmis Citrus Collection evinize tazelik ve renk katacak.

Fern&Co. limon desenli 4'lu buyuk tabak setini sofralarinizda yemek tabagi ve servis tabagi olarak kullanabilirsiniz.

Citrus Colletion 25cm 4'lü melamin tabak seti

₺195,00 KDV Dahil

Güney Italya Amalfi kıyılarında yer alan limon bahçelerinden esinlenerek yaratılmış Citrus Collection evinize tazelik ve renk katacak. Fern&Co. limon desenli 4'lü kucuk tabak setini sofralarınızda peynir, tatlı ya da ekmek tabağı olarak kullanabilirsiniz. 

Citrus Colletion 17 cm 4'lü melamin  tabak seti

₺150,00 KDV Dahil

Vahşi doganin guzelliginden ilham alinarak tasarlanan Safari Collection evinize tropikal sikligi getirecek. Fern&Co. safari desenli 4'lu buyuk tabak setini sofralarinizda yemek tabagi ve servis tabagi olarak kullanabilirsiniz.

Safari Collection 25 cm melamin 4'lü tabak seti

₺195,00 KDV Dahil

Vahşi doganin guzelliginden ilham alinarak tasarlanan Safari Collection evinize tropikal sikligi getirecek. Fern&Co. safari desenli 4'lu kucuk tabak setini sofralarinizda peynir, tatli ya da ekmek tabagi olarak kullanabilirsiniz.

Safari Collection 18 cm 4'lü tabak seti

₺150,00 KDV Dahil

Doğadan esinlenerek yaratilan Tropical Collection bu sezonun trend rengi Greenery tonlarini evinize getiriyor. Fern&Co. tropik yaprak desenli desenli 4'lu buyuk tabak setini sofralarinizda yemek tabagi ve servis tabagi olarak kullanabilirsiniz.

Tropical Collection 25 cm Melamin 4'lü tabak seti

₺195,00 KDV Dahil

Doğadan esinlenerek yaratilan Tropical Collection bu sezonun trend rengi Greenery tonlarini evinize getiriyor. Fern&Co. tropik yaprak desenli 4'lu kucuk tabak setini sofralarinizda peynir, tatli ya da ekmek tabagi olarak kullanabilirsiniz.

Tropical Collection 17 cm 4'lü tabak seti

₺150,00 KDV Dahil

Denizin ve mavinin derinliginden esinlenerek tasarlanan Marine Collection evinize ve teknenize denizaltini getiriyor. Fern&Co. marin desenli desenli 4'lu buyuk tabak setini sofralarinizda yemek tabagi ve servis tabagi olarak kullanabilirsiniz.

Marine Collection 25 cm 4'lü melamin tabak seti

₺195,00 KDV Dahil

Denizin ve mavinin derinliginden esinlenerek tasarlanan Marine Collection evinize ve teknenize denizaltini getiriyor. Fern&Co. marin desenli 4'lu kucuk tabak setini sofralarinizda peynir, tatli ya da ekmek tabagi olarak kullanabilirsiniz.

Marine Collection 17 cm 4'lü melamin tabak seti

₺150,00 KDV Dahil

Gökyüzünün ve denizin coskusundan ilham alarak firca darbeleriyle soyut bir sekilde tasarlanan Blue Art Collection evinize ve teknenize hareket, nese getiriyor. Fern&Co. lacivert firca desenli 4'lu buyuk tabak setini sofralarinizda yemek tabagi ve servis tabagi olarak kullanabilirsiniz.

Blue Art Collection 25 cm 4'lü melamin tabak seti

₺195,00 KDV Dahil

Gökyüzünün ve denizin coskusundan ilham alarak firca darbeleriyle soyut bir sekilde tasarlanan Blue Art Collection evinize ve teknenize hareket, nese getiriyor. Fern&Co. lacivert firca desenli 4'lu kucuk tabak setini sofralarinizda peynir, tatli ya da ekmek tabagi olarak kullanabilirsiniz.

Blue Art Collection 17 cm 4'lü melamin tabak seti

₺150,00 KDV Dahil

Fransa Parc de Bagatelle gul bahcelerinden esinlenerek yaratilmis Floral Collection evinize tazelik getiriyor. Fern&Co. cicek desenli 4'lu buyuk tabak setini sofralarinizda yemek tabagi ve servis tabagi olarak kullanabilirsiniz.

Floral Collection 25 cm 4'lü melamin tabak seti

₺195,00 KDV Dahil

Fransa Parc de Bagatelle gul bahcelerinden esinlenerek yaratilmis Florak Collection evinize tazelik getiriyor. Fern&Co. cicek desenli 4'lu kucuk tabak setini sofralarinizda peynir, tatli ya da ekmek tabagi olarak kullanabilirsiniz.

Floral Collection 17 cm 4'lü melamin tabak seti

₺150,00 KDV Dahil

Exotic Collection 4'lü Melamin Tabak Seti 25cm

₺195,00 KDV Dahil

Fern&Co Exotic Collection 4'lü Melamin Tabak Seti 17cm

₺150,00 KDV Dahil
1