ZEEZY Z-Suit ZebraZee Uzun Tulum

Fiyat : ₺165,00(KDV Dahil)
* ₺28,12 'den başlayan taksitlerle

  • ESNEK, RAHAT KUMAŞ, BEBEK tenine PAMUK dokunuş.. Z-Suit kumaşları ince, ipeksi nefes alan kumaşlardan üretilmiştir. Nem tutma oranı yüksek pamuklu dokusu ile terlemeyi önler, nemi çeker, çabuk kurur. Aynı zamanda Vücudu saran, harekete uyumlu, rahat ve esnektir.
  • AÇ-KAPA AYAKLAR Z-Suit ’in en pratik özelliği açıp kapanabilen ayak manşetleri, bu sayede minik ayaklar üşüdüğünde kolayca kapanır, sıcakladığında ya da sıkıldığında açılabilir
  • ÇİFT YÖNLÜ FERMUAR ile pratik kullanım, hareketli çocuklar için bile kolay bez değiştirme ve giydirme, tuvalette kullanım rahatlığı sağlar. Z-Suit ’lerinizi her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz, kışın üşütmez yazın terletmez.
  • Z-Suit ’lerin el ve ayaklarında kullanılan manşetler ısı kaybını önler. Ayaklarda Geniş manşet kullanıldığı için, çocuğunuz büyüse bile daha uzun süre kullanım sağlar.
  • Z-Suit’in patentli dizayn ve desenleri çocukların dünyası gibi renkli, eğlenceli ve ZEEZY’e özgüdür.

Meteryal : %95 Pamuk %5 Elastan

 

Biz iki girişimci anne olarak 2017 yılında ZEEZY’i yaratırken çocukların narin tenlerini ve rahatlığını düşünerek yola çıktık. Çocuklar kadar ebeveynlerin de rahat ve pratik kullanabilecekleri bir ürün olmasına dikkat ettik.

ZEEZY desenlerini canlı, renkli ve alışılagelmişin dışında özenle seçtik ki, çocukların renkli, eğlenceli, masalsı dünyalarına dokunabilelim… İpeksi, nefes alan ve esnek bir kumaş seçtik ki  rahat hareket edebilsinler. Kumaş üzerinde kullanılan boyaların su bazlı ve sağlığa uygun üretilen sertifikalı boyalar olmasına dikkat ettik ki onların sağlığı herşeyden önemli..

Z-Suits’in çift yönlü fermuar yapısı ile ebeveynlere pratik bir kullanım sunuyoruz. Z-Suits’in en pratik ve önemli özelliği; ayak kısmının açılır-kapanır özellikte olması. bu sayede minik ayaklar üşüdüğünde kolayca kapanır, sıcakladığında ya da sıkıldığında açılabilir.

ZEEZY’nin bu özelliklerini belirlerken kendi çocuklarımızdan ve birçok annenin deneyimlerinden ilham aldık, tüm çocuklar için farklı bir alternatif yaratmak istedik. ZEEZY tulumlarıyla rahat ve huzurlu çocuklar görmek ve onlarla birlikte büyümek en büyük hayalimiz..

Her bir detayı emek, sevgi ve özenle hazırlanmış olan ürünlerimizi sizin de en az bizim kadar severek kullanmanız dileğiyle…

Benzer Ürünler